2137
2106

نه واقعا نمک تر از عروس ما نیست

هر دفعه می خوایم بریم خونشون می گه خونم بهم ریختست مادرم اومده 

فلان جا می خوام برم 

یعنی الان شش ماهه ما می خوایم بریم خونشون 😐

هر دفعه یه بهونه میاره ولی هر هفته سه روزش مادرش دعوتشه😐

داداش من لباس رو می اندازه تو ماشین خونه جمع می کنه و...

در هفته دو شبش خونه ما پلاسه و من باید جلوی اون بهترین غذا رو بذارم 

همیشه هم می گه غذای مخصوص مادرم بریونی هست  با پلو ایرانی 

وقتی هم ما می ریم خونش جلومون قرمه سبزی می ذاره با برنج پاکستانی 🙂

بابای منم هر وقت عروسمون میاد خونمون جلوش بهترین غذارو می ذاره 

بهترین عروسی که تو تمام شهر زبانزد هست رو هم برای گرفتیم 😐

چند وقت پیش هم به مادر پدرم توهین کرد 

داداشمم کپی خودش شده 

یعنی ما آروزی دیدن خونه داداشمو داریم 

بچه هاشم من می بردم مدرسه میاوردم 👀

صبحی   زنگ زدیم واسه نشستن ساده شب میایم 

عروس جواب نداد داداشمم گفت قرارع بریم خونه فلانی 

دیشبم همون جا بودن 

دوست عزیزی که امضام رو  می خونی ،می شه برای آرامش دلم یه صلوات مهمونم کنید 😄🌱💛🍃🌴🤍💫🌈زندگی من هر روزش پر از چالشه 🙂،هر روزش یه موضع و مشکل که اذیتم می کنه .من روزای سختی رو می گذرونم.همدم من بالشتمه و شبای پر اشکم .از بس اشک ریختم دیگه اشکم ندارم 🙂.برام دعا کن . یه کنکوری۱۴۰۱که همش درگیر موضوعات مختلف هست .   طراح پوستر و تیزر تبلیغاتی هستم .می شه سفارش بدید برای کسب و کارتون به پولش احتیاج دارم 

🤣کاش منم توانایی همچین کاری رو با خواهرشوهرم داشتم

❤❤سرگروه رز قرمز❤❤امضای سرگروه هارو چک کنیدشنبه هادرخواست دوستی قبول نمیکنم❤وزن اولیه ۱۰۸وزن فعلی۹5.۴0۰وزن هدف تا اخر پاییز ۹۲هدف نهایی ۷۵❤تاپیک مانکن های ۱۴۰۰تاپیک آهنگ ورزشیتاپیک وزنچالش جدید👈از شنبه ۶آذر تا جمعه۱۲آذر: چالش دولیوان آب قبل از هروعده ی غذایی.ناشتا ۲لیوان اب ولرم.نیم ساعت قبل از ناهار ۲لیوان .نیم ساعت قبل از شام ۲لیوان!      +       چالش ورزشی : روزی ۳۰تا حرکت چرخش روسی!💪

الان جنگ عروسا و خواهر شوهرا راه میفته🙊

من برم دلم ریش میشه

دروغ نگو به کسی که بهت اعتماد داره......                                           اعتماد نکن به کسی که بهت دروغ میگه..........                                                                                                                                                                      

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

بیخیالشون بشید

وقتی براتون احترام نمیذاره بری خونشون که چی بشه؟؟؟؟؟؟

سلام لطفا اگر میتونی برام دعا کن به خواستم برسم خیلیییییییی ساله منتظرم دیگه خسته شدم. لطفا اگر میتونی یه سوره یس برام بخون شاید خدا صدای تو رو شنید و انتظار من تموم شد.                                                                                                                                                                               راستی هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.     

حق داری ناراحت بشی منم بودم ناراحت میشدم

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2050

اینا همونایی ان که میان اینجا تاپیک میزنن از خونواده شوهر بد میگن ولی از کارا خودشون‌نمی گن 😂

طُ آن شعری که من جایی نمی خوانم (= میشه برام ی صلوات بفرستید!¿°•♡•° حال دلم این روزا خوب نیست

چجوری تحمل میکنی واقعا

میدونستی وقتی لبخند میزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟ دروغ گفتم فقط میخواستم لبخند بزنی:)                       اون چیزی که از علم و ثروت بهتره فرآموشیه:) 🪐          هیچ پایانی،به راستی پایان نیست در هر سرانجام مفهوم یک آغاز نهفته‌است:)
خب زور ک نیست نمیخوان با شما ارتباط داشته باشن ول کن دیگه  داداشتم نمیخواد وگرنه اینطوری نمیکر ...

دقیقا

سلام لطفا اگر میتونی برام دعا کن به خواستم برسم خیلیییییییی ساله منتظرم دیگه خسته شدم. لطفا اگر میتونی یه سوره یس برام بخون شاید خدا صدای تو رو شنید و انتظار من تموم شد.                                                                                                                                                                               راستی هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.     
2183

چقدر بد 

کاش برادرتون منصف تر رفتار کنن

و کاش ما عروسها یاد بگیریم اونجا خونه دو نفره و خانواده دو نفرمون هم حق دارند معاشرت کنن

بله خودمم. خیر رنگ موهای خودم نیست. بله فر طبیعیه. خیر عینکی نیستم  

احیانا داداشت برادر شوهرم و زنش نیستن؟ 😐🙄

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃

محلش نزار وقتی میاد خونه شما

مثل خودش رفتار کنید

راش ندع

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤