2726

قطعا یه بلایی سرمون اوردن که متنفر شدیم ازشون

خاهشا نیاین شعار بدین وعشقتونو به رخمون

بکشین

من شوهرم خیلی اخلاقش بده خدایا چرا با همسر

بد منو امتحان میکنی😭😭😭

شمام بگید چرا از شوهرتون بدتون میاد؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

جداشدم من🤦🏻‍♀️

فقط 35 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

مم چون زندونی ام و شکاک امروز با تایپبک تربچه داغون شدم ضربانم رفت بالا چون خودم دخترمو از دست دادم گفتم ماشین بگیر گفت نه بمون خونه دکتر لازم بودم دیدم نمیشه می خوام ارامبخش دبگه بخورم پارانوئید خدا منو بکشه راحت بشم

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

بگردم💔

مگه میشه با مرد نامهربون زندگی کرد و شاد بود؟ 

نمیشه تغییرش بدی؟؟ 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

سر همین موضوع بد اخلاقی انقدر دیشب گریه کردم و به خدا شکایت کردم و حتی کفر گفتم.خدا ببخشه منو ...ولی نمیدونم حکمتش چیه 

اصلا چرا آوردیمون به دنیا که هم نعمت بدی هم زجر و سختی؟وقتی  هر تلاشی میکنم فایده نداره 

2706