2737
2734

عزیزم برو.شاید نرفتنت خطرناک تر باشه به هر حال شما وضعیتت خاصه.همم اینکه دوتا ماسک بزن و ضدعفونی کن ان شاالله ک چیزی نمیشه.اول برین پیش یک متخصصی چیزی اکسیژن خونتو چک کنه مستقیم نرو بیمارستان

💜💙زندگی من!سوسوی امید در من!روشنی من!من می توانم هرکاری انجام دهم!  بله هرکاری!فقط برای تو 👈🏻دخترم💙💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نفسم تنگه و یهو قطع میشه موندم چکار کنم.عکسم که نمیتونن از ریه بگیرن.

حتما لازم نیست عکس بگیرن عزیزم. به هر حال از موارد دیگه مثل اکسیژن و علایم بالینی و صدای ریه اتون که دکتر میشنوه تا حدودی میتونه تشخیص بده که ریه درگیره یا نه. برید یک معاینه بشید،که اگر خدای نکرده ریه اتون درگیر شده حتما تحت نظر باشید

یک ساعت بعد از اینکه خاکمون میکنن،مردم سر میز ناهار به فکر این هستن که نوشابه زرد بخورن یا مشکی .این جا مینویسم که همیشه یادم بمونه:کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود خر کیه..‌...هر کی گفت با قانون جذب به همه خواسته هات میرسی،دست و پاشو ببند بندازش تو استخر بگو با قانون جذب بازشون کن😒
2738
بعدش دارو دادن خوب شدی عزیزم؟

من چندبار رفتم دکتر عمومی که فقط مولتی ویتامین میدادن دیگه رفتم متخصص دید گفت گلوت عفونت کرده سی تی هم قبلش داده بودم ده درصد درگیر بود ریه ام اما خیلی نابود بودم به خاطر عفونت گلوم دیگه فاویپراویر داد با چندتا اسپری برای گلوم و بینی تا استفاده کردم شروع کردم به بهبودی تقریبا سه هفته شد