2726
عنوان

دیر جواب دادن پیام

| مشاهده متن کامل بحث + 825 بازدید | 41 پست
خب عزیزم بنظرم زیادی حساس شدی...مشکلتو ب خودش بگو و باهم حل کنین..اینجا جزاینکع بیشتر حساس ترت کنن ن ...

خب گفتم چن بار ..میگه من با تو خیلی راضیمو خیلی اخلاقت خوبه و فلان و حرف الکی نزن..ولی حس میکنم با من حال نمیکنه

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
دو ساعت پیش استوریشو ریپلای کردم هنوز جوابمو نداده ..من دیشب گفتم مریضم نباید امروز ی حال از من میپر ...

بنظرم فعلا هیچی نگو حتی انلاین نشو منتظر بمون نگران بشع زنگت بزنع..

چی بگم والا مردا موجودات عجیبی هستن🤦‍♀️😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا تو پیام نده تا ببینی چی میشه

امروز استوریشو ریپلای کردم .هنو بعد ۲ ساعت سین نزده ..بد بختی اینه انلاین بودنشو نمیبینم...

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
بنظرم فعلا هیچی نگو حتی انلاین نشو منتظر بمون نگران بشع زنگت بزنع.. چی بگم والا مردا موجودات عجیبی ...

🤣🤣مرسی عزیزم.ممنون ک وقت گذاشتی

2728
چی بگم عاخع..ما دخترا عادت کردیم بیخودی حساس بشیم و ع کاه کوه بسازیم😑

شایدم ..دیشبم محلش ندادم اصلا .فک کنم اونم از اونور ناراحت باشه 

بذار زنگت بزنع ببین لحن صداش چجوریع...تو پیام سخت میشع تشخیص داد ...

مرسی عزیزم.ممنون بابت وقتی ک گذاشتی..

احتمالا همینه..والا تا دو روز پیش اوکی بود .ب من میگفت صداتو دوس دارم ویس صبح بخیر بده ویس خسته نباش ...

خب همینه دیگ بیخیال تو هم بی محلی کن ببین چی میشه🙂

مَن نبضَـم با لبخندِ تو ميزنه . . ♡                                             کاش امام رضا تو بخوای و حاجتم روا شود ♥️
خب همینه دیگ بیخیال تو هم بی محلی کن ببین چی میشه🙂

حسم میگه از عمد اینکارو میکنه و دیر جواب میده ی جورایی بگه برو یا من خسته بشم خودم برم 

حسم میگه از عمد اینکارو میکنه و دیر جواب میده ی جورایی بگه برو یا من خسته بشم خودم برم 

چی بگم اگه به خدا اعتقاد داری بهش توکل کن ازش صلاحت بخواه😍

مَن نبضَـم با لبخندِ تو ميزنه . . ♡                                             کاش امام رضا تو بخوای و حاجتم روا شود ♥️