2410
2553
عنوان

دیر جواب دادن پیام

815 بازدید | 41 پست

ی نفر قبلا جوابمو میداد هروقتم کار داشت بهم میگفت و عذر خواهی میکرد الان ۵ ساعت ب ۵ ساعت جواب میده..دلیلش چیه !!!

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شاید متاهل

شوخ و مسخره😁   ....تی جان قوربان😁🤥...در مورد خودم بگم چون نمیشه عکس گزاشت والا من چون این سایتم زشت نیستم برار بیکارم نیستم کمتر تهمت بزنید جان شیمی مار .‌..خدارو شکر انقدی قیافه و اندامم خوب هس که زخمی کنم طرفو😉اهل خودستایی نیستم ولی ده مجبورم اینجا فک میکنن ما سرو مچه ناریم که اینجاییم بیتربیت ها😁😁😁 درضمن ورزشکارم ایسم ...والسلام

کسی که بخواد باهات صحبت کنه تو هر شرایطی صحبت میکنخ مگ دوسه تا پیام چقد وقت میبره ب ۵دیقه ام نمیزسه

مگ اینک نخواد

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻

خو تو پیام نده خودتو کوچیک نکن آه بابا دیگ شما چتونه؟؟😑🤦🏻‍♀️

مَن نبضَـم با لبخندِ تو ميزنه . . ♡                                             کاش امام رضا تو بخوای و حاجتم روا شود ♥️
2714
خو تو پیام نده خودتو کوچیک نکن آه بابا دیگ شما چتونه؟؟😑🤦🏻‍♀️

خو دوسش دارم

مـا تـنـهـا زاده می شـویـم🍃تـنـهـا زنـدگـی مـی کـنـیـم💔وتـنـهـا مـی مـیریـم🍂 عـشـقـ و پـیـونـدهـای دوسـتـانـه ای کـه مـی سـازیـم،تـنـهــا ««پـنـدارهـای پـوچـی سـت»»»کــه مـا تـنـهـا نـیـسـتـیـم🤌🖤⁦(⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁩
شاید کار داره.

کار ک میکنه ولی مثلا ۵ و ۲۱ ثانیه پیام میدههمون دقیقه و ثانیه جوابشو میدم ولی باز میره تا ۵ ساعت بعد

خب اون دوست نداره اگه داش اینجوری نمیکرد

احتمالا همینه..والا تا دو روز پیش اوکی بود .ب من میگفت صداتو دوس دارم ویس صبح بخیر بده ویس خسته نباشین بده الان هم سرد نیست بام ولی خیلییی دیر جواب میده

کسی که بخواد باهات صحبت کنه تو هر شرایطی صحبت میکنخ مگ دوسه تا پیام چقد وقت میبره ب ۵دیقه ام نمیزسه ...

دقیقا نظر خودمم همینه..کلا من محکومم ب تنهایی ..نمیدونم چرا اینقد دافعه دارم اخه مگه چیکار کردم 

کار ک میکنه ولی مثلا ۵ و ۲۱ ثانیه پیام میدههمون دقیقه و ثانیه جوابشو میدم ولی باز میره تا ۵ ساعت بعد

شاید همون لحظه براش مشتری اومد یا رئیسش و کلا کسی پیشش اومده که باهاش کار داره؟🤔(مرتبط با شغلش)

2706