2194
2106

یه  مانتو شیری رنگ شیک و خوشگل😍

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

2166

یه لباس کوتاه بپوش از زیر چادر که مشخص نیست، یه شومیز صورتی کم رنگ یا سفید بپوش خیلی شیک میشه

معلم مدرسه ای با اینکه زیبا بود و اخلاق خوب داشت، هنوز ازدواج نکرده بود. دانش آموزانش کنجکاو شدند و از او پرسیدند: چرا با اینکه دارای چنین جمال و اخلاق خوبی هستی، هنوز ازدواج نکرده ای؟! معلم گفت: یک زنی دارای پنج دختر بود، شوهرش او را تهدید کرده بود اگر بار دیگر دختر به دنیا بیاورد آن را سر راه خواهد گذاشت. یا به هر نحوی شده آن را بیرون می‌اندازد. خواست خداوند بود که باری دیگر آن زن دختری به دنیا آورد. پدرش آن دختر را هر شب کنار میدان شهر رها می‌کرد. صبح که می‌آمد می‌دید که کسی طفل را نبرده است. تا هفت روز این کار ادامه داشت و مادرش هر شب برای آن دعا می‌کرد و او را به خدا می‌سپرد. خلاصه آن مرد خسته شد و کودکش را به خانه بازگرداند. مادرش خیلی خوشحال شد، تا اینکه باری دیگر باردار شد و اینبار خیلی نگران این بود که مبادا باز هم دختر به دنیا بیاورد اما خواست خدا این بود که فرزند هفتم پسر باشد. ولی با تولد پسر، دختر بزرگشان فوت کرد. باری دیگر باردار شد و پسری به دنیا آورد اما دختر دومشان فوت کرد. تا اینکه پنج بار پسر به دنیا آورد اما پنج دخترشان همه فوت کردند. فقط تنها دخترشان که پدر میخواست از شرش خلاص شود برایشان ماند. مادر فوت کرد و دختر و پسر ها همه بزرگ شدند. خانم معلم به دانش آموزانش گفت: می‌دانید آن دختری که پدرش میخواست از شرش خلاص شود که بود؟ آن دختر منم! و من بدین دلیل تاحالا ازدواج نکرده ام چون پدرم خیلی پیر است و کسی نیست که او را تر و خشک و نگهداری کند. من برایش خدمت می‌کنم. آن پنج پسر، یعنی برادرانم، فقط گاه‌گاهی خبرش را میگیرند. پدرم همیشه گریه می‌کند و پشیمان از کاری که در کوچکی با من کرده. 

یه چیزی تو این مایه ها

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دنیای عجیبی شده است              ‏برای دروغ هایمان خدارا قسم میخوریم                             ‏و ب حرف راست ک میرسیم                                            ‏میشود جان تو!🖤                   
2050
2183