2410
2553

سلااام 

من بالاخره بعد 4 سال جنگیدن با مادرشوهرم  موفق شدم برم پیش جراح وقت بگیرم واسه عمل. الان دکتر بهم گفته باید عمل بینی به روش بسته انجام بدم. ولی من میخوام یه تغییر اساسی کنم.

شما میدونین کدومش بهتره؟ بسته یا باز؟

جدیدا باید از مادرشوهر اجازه گرف🤨

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دوستان مادرشوهر منم همینه ولش کنن میخواد دستور بده چی بخورم چی نخورم. خونه خودم میخواستم هندونه بخورم میگه نه نخور. به نظرتون حقش نیست از وسط به دو نیم مساوی تقسیم بشه؟😂

با خدا باش پادشاهی کن😎
بنظرم قشنگ به چندين قسمت مساوی تقسیمش کن.. اینجوری بهتره🤪

والا. دماقمم بزرگه دو بار از دهنم پریده یه روزی پول داشته باشم عمل میکنم طوری با نفرت رفتار میکنه که خدا میدونه

با خدا باش پادشاهی کن😎
2714
والا. دماقمم بزرگه دو بار از دهنم پریده یه روزی پول داشته باشم عمل میکنم طوری با نفرت رفتار میکنه که ...

کلا همه رو عمل بینی ما حساس میشن.. حتی اگ خودم پولش جور کنیم.. منم یمدت بابام بود.. یمدت شوهر خدابیامرزم... هنوز هم در حال راضی کردن بقیه ام.. هنوز موفق نشدم 😁.. ولی خدایش همسرت اگ راضی شد به بقیه کاری نداشته باش

2706