2137
2106

به نظرتون ماه تولد نقشی داره ؟؟

و کدوم ماه ... بی اعصابترن .. !!!

میگویند انسان های خوب به بهشت میروند...اما من میگویم...انسان های خوب هر جا باشند انجا بهشت است :)

ربطی نداره 🙌🏻

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

خودم خردادم فک کنم خرداد

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2166
2050

چون فروردینم وعصاب مصابم تعطیله ...فکر کنم فروردین.ولی باز بیربطه

پاییزنبشِ قبرِ خاطره هاست....🖤                                          زیراسمون آبی یاآسمون کبود..فرقی نمیکنه،زندگی بکام ما نبود،    آهای دنیااا،ببین خستم،بگوبرگرد..پشیمونم...،دلم تنگه،نمیفهمه...،خواستم دنیارو بسازم،دیدم ینفری‌نمیشه،..الکی مثلادیگه دلتنگت‌نیستم....،     ماهی:این‌عادلانه‌نیست...،   پاتریک:زندگی‌هیچیش‌عادلانه‌نیس‌رفیق،فقط‌سعی‌کن‌باهاش‌بسازی..      انقدر خودتو  میگیری آبمیوه نشی یهویی...!😑                                                                                  بــرا چیــ داریـ پروفایـلـمو چکــ میـکـنیـ بیکار؟😐              
2183

هرچی مرداد ماهی دیدم سگ اخلاق بوده از جمله خودم😑 البته فک نکنم ربطی داشته باشه😕

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر