2726
عنوان

اونایی که خودشون یا اطرافیان شون افسردگی بارداری داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 248 بازدید | 36 پست
میدونی تنها چیزی که حالمو خوب می‌کنه توجه شوهرمه اما اونم بهم توجه نمیکنه فکرکنم چون محبت طلبم فقط ب ...

وای منم عین تو هیچی ازش نمی‌خواستم فقط محبت اما خیلی سرد بود و بچه ننه من بیشتر به مامان و بابام پناه بردم و حالم رو خوب کردم جالبه الان بچم هم آنقدر که با بابام جوره با شوهرم جور نیست  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای منم عین تو هیچی ازش نمی‌خواستم فقط محبت اما خیلی سرد بود و بچه ننه من بیشتر به مامان و بابام پنا ...

متاسفانه من پدرم فوت شده و مادرم هم خیلی‌ هوامو ندارم اونجا هم میرم خیلی‌ زود برمی‌گردم خیلی تحویلم نمیگیرند چون مخالف ازدواج م بودن الآنم که شکست خوردم حمایتم نمیکنن 

اونجا میرم حالم بدتر میشه

2728
متاسفانه من پدرم فوت شده و مادرم هم خیلی‌ هوامو ندارم اونجا هم میرم خیلی‌ زود برمی‌گردم خیلی تحویلم ...

ای وای متاسفم اگه پدرتون بودن حتما حمایتت میکردن برای دختر هیچ چیز بهتر از پدر نیست خدا رحمتشون کنه

دقیقاً تنها حسی که این روزا تجربه می کنم تنفر از شوهرم و خانوادش هست  و تنها چیزی که حالمو خوب ...

۹۰ درصد مردا ای مدلین بخدا شوهر من تو بارداری باهام کاری کرد که تا پای طلاق رفتم خانوادشم از خودش بدتر خواهرش میگفت بزار جدا شه من بچتو بزرگ میکنم جوری شوهرم پشیمون کردن از بچه دار شدن که شوهرم تو روم دراومد گفت من که کاری نکردم تو چطور باردار شدی؟ببین شوهر من بمن وابسته اس ولی تو اوایل بارداریم خانوادش زیرو روش کردن تا چهارماه رفتم خونه پدرم شوهرم چند بار اومد دنبالم برنگشتم که دیگه خودش به اشتباه خودش پی برو  الانم با خانوادش قطع رابطه کردم شوهرمم کمتر میبینشون میخوام بهت بگم عزیزم همه اینجور مسائل دارن حالا یکی کمتر یکی بیشتر

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
فکر میکنم من یه مادر ناتوان و افسرده ام و بچم مثل خودم تنها میمونه

اصلا اینجور نیس تو بهترین مادر میشی عزیزم الان هورمونات بهم ریخته اس و طبیعیه این حال بدت خدا حتما توی وجودت چیزایی دیده که یه هدیه به ای زیبایی بهت داده

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
2706