2703
2553

سه ماهه باردارم حالم از شوهرم بهم میخوره فکر نکنید که ویار به شوهرم دارم نه بلکه این اواخر چندبار با مادرشوهرم دعوام شد و اون طرف مادرش رو هربارگرفت الان من از شوهرم متنفر شدم انگار که حالا من حامله شدم خرش از پل گذشته و مجبورم بخاطر بچه هر رفتاری کرد کوتاه بیام خیلی بهم ریخته ام فکرکنم افسردگی گرفتم همش گریه میکنم ازشوهرم متنفرم هیچ چیز خوشحالم نمیکنه دایما گریه میکنم و ناراحتم ممکنه افسردگی گرفته باشم؟؟

حالا باید چکار کنم دکتر برم آیا میتونم ماری بکنم حالم بهتر بشه؟؟؟

چکار برای خودم بکنم تو رو خدا راهنماییم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر بری هم کاری نمکنه چون داروها برا زن باردار خطرناکه. مگر که وضعیت روحی مادر حاد باشه که خوشبختانه مال شما نیست.

خودت حالتو خوب کن کارایی که دوست داری انجام بده برا بچه ات سیسمونی بگیر بافتنی بباف. کتاب قصه بخر، با ذوق اتاقشو آماده کن.

اینم بدون ۹۹٪ مردا طرف خانوادشونن منم عاشق شوهرم بودم اما از بس تو دعواها پشت خانوادش درومد الان دیگه هیچ حسی بهش ندارم کاملا درکت میکنم. بدون تنها نیستی خیلی از مردای ایرانی تربیتشون اینه.

2456

عزیزم سعی کن آروم باشی به خدا گریه برای کوچولوت سمه خواهشاً آروم باش و بهش فکر نکن برو پیش مامانت و اونجا آرامش بگیر نگو هم ازش متنفری بگو بهش ویار داری و حالت بده اینجور مواقع فقط مامان می‌تونه حال آدم رو خوب کنه

چکارکنم حالا؟

نگاهتو مثبت کن و سرگرمی پیدا کن مطالب مثبت بخون من خودم کتاب گرفتم خوندم رویا پردازی برا بچم  داشتم کلیپ های خنده دار میدیدم

ما گناه رو نمی بینیم مگر انکه زنی مرتکب آن شود ...!
دکتر بری هم کاری نمکنه چون داروها برا زن باردار خطرناکه. مگر که وضعیت روحی مادر حاد باشه که خوشبختان ...

ممنونم اما متاسفانه هیچ چیز حالمو خوب نمیکنه هیچ ذوقی ندارم 

نگاهتو مثبت کن و سرگرمی پیدا کن مطالب مثبت بخون من خودم کتاب گرفتم خوندم رویا پردازی برا بچم  د ...

میدونی عذاب وجدان دارم که حامله شدم فکر میکنم این بچه بدبخت شد

2714
دکتر بری هم کاری نمکنه چون داروها برا زن باردار خطرناکه. مگر که وضعیت روحی مادر حاد باشه که خوشبختان ...

منم دقیقا همینجور شوهرم فقط پشت خانوادشه بلایی که توی زایمان سرم آوردن را هیچوقت فراموش نمیکنم و نمیبخشمشون بعد از شش ماه هنوز ازشون متنفرم هم از شوهرم هم از خانوادش

یه چیز دیگه هم بگم. منم تو بارداری افسرده بودم همه اش گریه میکردم بچه ام به شدت بدآروم شد هنوز هم که هنوزه با این که بزرگ شده بد قلق و پرخاشگره. آرامش در بارداری خیلی روی روان بچه اثر میذاره.

عزیزم سعی کن آروم باشی به خدا گریه برای کوچولوت سمه خواهشاً آروم باش و بهش فکر نکن برو پیش مامانت و ...

میدونی تنها چیزی که حالمو خوب می‌کنه توجه شوهرمه اما اونم بهم توجه نمیکنه فکرکنم چون محبت طلبم فقط با توجه اون حالم خوب میشه باید راهی پیدا کنم که خودم حالمو خوب کنم اما اصلا هر کارمیکنم خودم برای خودم شاد نمیشم با توجه شوهرم فقط یکم حالم خوب میشه

منم دقیقا همینجور شوهرم فقط پشت خانوادشه بلایی که توی زایمان سرم آوردن را هیچوقت فراموش نمیکنم و نمی ...

دقیقاً تنها حسی که این روزا تجربه می کنم تنفر از شوهرم و خانوادش هست 

و تنها چیزی که حالمو خوب می‌کنه طرفداری شوهرم از من و توجه به من هست

2706