2726

بچه ها من واقعا دارم نتیجه میبینم شماهم انجام بدین🙏

هرشب یک صفحه قرآن میخونم از صفحه اول قرآن شروع کردم الان یکسال شد خوندم یکی از حاجتای سختم برآورده شد

هرشب نادعلی

هرشب دعای توسل

هرشب دعای معراج

هرشب دعای سریع الاجابه

هرشب زیارت عاشورا

هرشب گنج العرش

هرشب حدیث کسا

به مدت یکساله دارم میخونم هنوزم ول نکردم 

خداراشکر یکی از حاجتای سختم برآورده شد منتظر حاجت بعدیم هستم یقین دارم که حاجت روا میشم🙏

سوره یس هم به روش نخودکی خوندم اینم خوب بود

نماز حضرت فاطمه

نماز حضرت عباس

اینارو هم درکنار خوندم یعنی از هیچی غاقل نشدم دیدم چیای مذهبی و مجرب خوندم

چهله آیت اله حق شناس هم گرفتم

شماهم انجام بدین خداکریمه🙏😍❤️

برای منم دعا کنید حاجت بعدیمم تاعید بهش برسم سال دیگه اینطور موقعه بگم پارسال تاپیک زدم شد😍🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

التماس دعا عزیزم برای منم دعا کن با دل پاکت

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤
❤️🙏محتاجیم به دعا همچنین توهم دعاکن برام گلم ان شاء الله حاجت رواشی خوشگلم،❤️🙏🧡🌼

سر نمازم برات دعا میکنم به حق علی حاجت روا بشی بانو😍😘

شمع میسوخت و پروانه به دورش نگران....                ما که میسوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟!.... 🦋🖤😔السلام و علیک یا علی بن موسی الرضا ❤

در طول روزغیبت نمیکردی من همه ذکرا رامی گوییم صلوات می فرستم قرآن می خونم ولی هرکار می کنم غیبت نکنم نمیشه بگید چکار کنم

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
در طول روزغیبت نمیکردی من همه ذکرا رامی گوییم صلوات می فرستم قرآن می خونم ولی هرکار می کنم غیبت نکنم ...

انشان جایزالخطا هست خدابخواد حاجتت بده به این توجه نمیکنه بازم رعایت کن