2726

اگر بچه دچارمشکل بشه و مجبوربشیم زودتر عمل کنیم ودرش بیاریم از چه هفته خطرناک نیست ومیشه یه کاریش کرد؟؟آیا زیر هفت ماهگی هم بچه بدنیا اومده؟؟

٢٢ هفته هم شنيدم دنيا اومده و مونده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
٢٢ هفته هم شنيدم دنيا اومده و مونده

سلام نازنین جون خوبی من ازقبل شمارومیشناسم نی نی تون به دنیااومد؟؟؟

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪
سلام نازنین جون خوبی من ازقبل شمارومیشناسم نی نی تون به دنیااومد؟؟؟

سلام گلم اره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

پسر عمم ۷ ماهگی دنیا اومد خیلیم باهوش بود 

اما حیف  برای مامانش که بعد از این که ۷ سالش شد تو استخر غرق شد ☹️

به امید روزی که تیکر بارداریمواینجابزارم❤۱۳۹۸/۶/۱۰😍خدایا شکرت انار مامان منتظرتیم فدات بشم که با اومدنت خوشحالمون کردی روز شماری میکنم برای دیدن روی ماهت😍ابان ۱۴۰۱ گر نگهدار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد خدای بزرگ خودت پسر کوچولومو حفظ کن واسمون
سلام گلم اره

ای جانم خداروشکریادمه بارداری سختی داشتی خوشحال شدم خداحفظش کنه😍😍😍

وزن الان ۶۸.....هدف تاعید۶۰کیلو......هدف آخرم ۵۰کیلو.....مثل سابق نمیشم دیگه یه چیزایی روترک کردم پس چاقی روهم ترک میکنم💪
ای جانم خداروشکریادمه بارداری سختی داشتی خوشحال شدم خداحفظش کنه😍😍😍

زنده باشي عزيزدلم ممنونم❤️