2726

من باردارم شوهرم کرونا گرفت از دوستاش به منم داد .یک هفتست افتادم تو خونه سرفه و تنگی نفس اصلا رو خودش نمیذاره حتی بهم بگه خوب میشی .همش فکر تقویت خودشه براش مهم نیست من گشنه باشم سرفه کنم یا هر چیزی.بهم میگه اینهمه زن باردار کرونا گرفتن کوفتشون هم نزده .حقشه من یه لیوان اب دستش بدم؟یه شب تا صبح سرفه های وحشتناک داشتم اصلا برنگشت بگه چته.بعد از اینور نگران خانوادشه که یه وقت کرونا اوفشون نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوخی عزیزم ...چرا ایقد بی محبته؟؟من وقتایی ک باردار بودم دیدم حتی مردم غریبه تو خیابونم واسم دِل میسوزوندن..‌والا چندبار رفتم بیرون صندلی بهم دادن یا اب دادن دستم...حالا این با زنش اینجوره؟

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...
دقیقا لیاقتش همین تفه هست .مثل طلبکارا رفتار میکنه

شوهر منم دقیقا عین شوهر توعه اگر کرونا بگیره ب منم میده طلبکارم هست رعایتم نمی کنه اصلا خدا بهم رحم کنه این دوران بارداری چن هفته ای تو‌؟ 

خیلی .بخدا یه بار خواهر زاده اش کرونا گرفته بود این خودشو کشت تا اون خوب شد 

به خودت برس تا چشاش دربیاد.هی واسه خودت اب میوه و چای و ....درست کن بشین جلوش بخور

2706