2726

با لیدرم  قهرم  نمخام از اون بپرسم

اگر  کسی مشتری ترجیحی  باشه  میتونه با قیمت نماینده خرید کنه یا حتما باید ثبت نمایندگی  کنه؟ 

ممنون میشم  جوابمو بدین  

من پنبه ریزی نیستم ولی فک کنم فقط نماینده میتونه تهیه کنه ولی ثبتش نباید سخت باشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پنبه ریزی نیستم ولی فک کنم فقط نماینده میتونه تهیه کنه ولی ثبتش نباید سخت باشه

نگا اگه بخای  خرید کنی  حتما باید ثبت بزنی  

ولی وقتی ثبت میزنی میشی مشتری ترجیحی  میخام بدونم با این سِمَت هم میشه با قیمت خرید نماینده ها خرید کرد؟ 

2728
نگا اگه بخای  خرید کنی  حتما باید ثبت بزنی   ولی وقتی ثبت میزنی میشی مشتری ترجیحی&nb ...

گفتم که بعید میدونم چون منم قبلا میخواستم باهات همکار شم یه چیزایی یادم مونده ولی شایدم اشتباه باشه امیدوارم بیان جوابتو بدن ولی اصلا منطقی هم نیس که هر کی از راه رسید بهش جنس ارزون بدن من قبلا برا خودم میخواستم ولی یادم نیس چرا نشد

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
ب سوال شما ربطی ندارد  ولی می‌خوام بدونم حالا جنساشون خوبم هست

من همیشه گوش پاک کن پنبه ریز میگیرم خوبه هم جذبش خوبه هم محکمه قیمتشم بالا نیست بسته بندی خوبیم داره

نوار بهداشتیشو همیشه استفاده میکردیم خوب بوده پد روزانشو من همیشه استفاده میکنم خوبه دیییگه آها مسواکشم استفاده میکنم اونم خوبه ارزونم هست چیز دیگه ای یادم نمیاد از مارک پنبه ریز گرفته باشم ولی از قدیم خوب بوده