2137
2106

منم دلم خواست

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

خانومای عزیز، میون کلامتون شکر    

اگه شمام بچه پوشکی دارین واسه خریدش حتما به سایت کف قیمت یه سر بزنید

تو این گرونی خیلی به داد من و آقامون رسیده قیمتاش واقعا پایینه

2149

من دلم نخواست الان😐 بعدا لطفا 😂😌

همش به هم ریخته اس !!!!موهام..اتاقم..اعصابم..زندگیم....فکــرم..فکرم...فکرم  ..........  به امید روزی که در سه کلمه خلاصه بشم ؛                          کصافط میلیاردر شده                                             خب چیکارکنم؟ میخواستی نخونی                              هی ریپ میزنین کور شدم کور شدم😒                         چرا امضات کمرنگه؟ چرا اینطوریه؟                                                هنوزم داری میخونی؟؟                                      کنجکاو لعنتی              😂               یه بار یکی برگشت گفت چشامو سر امضات از دست دادم    /   من راضی نیستم والا به خودتون اسیب نزنید //  میخوای دیگه ادامه نده اره ؟        جدیدا هم یکی ریپلای کرد گفت اگه کورشم کرم از خودمه هربار میبینمت امضاتو تا ته میخونم 😂😐💔  در پاسخ ب بعضی عزیزان:::»»میدونم که خوب نیست،،من خودم از وقتی بهم گفتن گربه ها سوسیس میشن دیگه پیتزامخلوط نخوردم😬 و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم  . اینجا قابلیت تغییر نام نیست وگرنه به رست بیف تغییر میدادم😂😐 به خدااا که تغییرمیدادم.