2703
2553
عنوان

یهو شوهرم دیوانه شد ...

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 28 پست
من استراحت مطلق بودم و خانوادم ازم پرستاری میکردن. فرق داره با خانواده ایشون که کلا یه ساله ندیدمشون ...

پس فرق میکرده مخالفت شما به خاطر شرایط کرونایی نبوده 

شاید اصل حرفتون میزدین راحتتر قبول میکردن اینکه بهانه تراشی کردین خیلی بهشون برخورده.

ممکنه از این به بعد رفتارشون با خانواده شما و نسبت به رفت و آمد هاشون هم تغییر کنه 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چی برای خانواده خودت دوست داری برا خانواده شوهرتم دوست داشته باش تا این مشکلات پیش نیاد. تا اخر ع ...

کی گفته اینکه هر چی میپسندیم باید برا دو طرف بپسندیم!!!؟؟؟ شعارهای قشنگی میدید که مطمئنم خودتون بهش عمل نمیکنید. چند ماه استراحت مطلقم زحمت پرستاری از من و دولا راست شدن جلو همسرم با مادر منه‌. فامیل خودم دیدنم نیومدن گفتن خطر داره ... بعد دورهمی و مهمون بازیش مال فامیل داماده و ترسش مال من!!! چه خوبه که ندونسته قضاوت میکنید

توضیحم به نفر قبل و بخونید

هیچ فرقی نمیکنه عزیزم . کرونا پرستار و غیر پرستار نمیشناسه . فک کنم خودتون نمیخواستید که خانواده همسرتون بیان . دلیل دیگه ای میوردید تا این دلیل غیر منطقی 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
2720
هر چی برای خانواده خودت دوست داری برا خانواده شوهرتم دوست داشته باش تا این مشکلات پیش نیاد. تا اخر ع ...

این چرتو پرتا چیه میگید؟مگه پدر مادرتون یا خواهر برادرتون یا بچتون انقدرراحت از چشمتون میافتن که همسرتون بیافته😒گیریم کار این خانم اشتباه بوده باشه که به عقیده من نیست اون آقا باید این رفتارو باهاش بکنه؟!خانواده ها شاید صدبار به همسر بچشون بی احترامی کنن چطور اون موقع کینه به دل گرفتنو بلد نیستن؟چطور با خانوادشون چپ نمیافتن!

استاتر جان اتفاقیه که افتاده،سعی کن روی خودتو بچت فعلا تمرکز کنی و اولویت زندگیت روفعلا به هیچ وجه همسرت قرار نده تا زمانی که لیاقتشو داشته باشه!

دعا کنید سال دیگه همین موقع منو همسرم به رهایی رسیده باشیم
هیچ فرقی نمیکنه عزیزم . کرونا پرستار و غیر پرستار نمیشناسه . فک کنم خودتون نمیخواستید که خانواده همس ...

عزیزم هر آدم باشعوری وقتی بفهمه سه نفر تو یه جمع کرونا دارن میگه نریم پیششون. اگه کسی پا میشه میره عقلش کمه یا شعورش نمیرسه هفته آخر بارداری خودش و بقیه رو تو دردسر نندازه. خیلی واضحه نمیدونم چرا اینقدر سخت متوجه میشن اینجا آدما

2714
این چرتو پرتا چیه میگید؟مگه پدر مادرتون یا خواهر برادرتون یا بچتون انقدرراحت از چشمتون میافتن که همس ...

بی ادب واقعا برات متاسفم تو نی نی سایت نظر مخالف تاپیک بدی یه کاربر بی احترامی‌ میکنه!!!! استارتر هیچی نگفت تو چرا اینقد بی ادبی میکنی!!!! خدا ازت نگذره .

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
عزیزم هر آدم باشعوری وقتی بفهمه سه نفر تو یه جمع کرونا دارن میگه نریم پیششون. اگه کسی پا میشه میره ع ...

بله عزیزم هر آدم با شعوری میفهمه ‌. بقیه هم میگن ، واسه خانواده خودتون کرونا نبود؟ اگه فک میکنید آدما اینجا سخت متوجه میشن ، چرا ازشون نظر میخواید! یا میتونید بگید هر کس موافق نظر منه ، میتونه نظرشو اعلام کنه 

میشه واسه حاجتم یه صلوات بفرستی 🙏
فهمش اینقدر سخته که میگم خانوادم ازم پرستاری میکنن پس دور بودن از هم معنی نداره. مجبوریم با هم باشیم ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
شما یه جمله از من‌نشونم بده که از بقیه نظر خواستم!!! میگم من کنار خانوادمم ۶ماهه واقعا فهمش سخته؟! خ ...

اینجا سایت تبادل نظر هست وقتی تاپیک میزنید نظر موافق و مخالف با هم میگیرید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
اینجا سایت تبادل نظر هست وقتی تاپیک میزنید نظر موافق و مخالف با هم میگیرید

تبادل نظر راجع به چیزی که نمی دونن؟؟؟ مگه زندگی دیگران مسئله‌ی عمومیه که هر کسی اجازه‌ی قضاوت داشته باشه. صرفا تبادل تجربه هست. دلیل نمیشه قضاوت بدون داشتن اطلاعات کنن. گاهی آدما فقط بهتره همدلی کنن و رد شن. مگه دادگاه‌ هست که قضاوت کنن؟! اصلا به چه دلیل تاپیکی که قفل شده باز می کنید و مطالبش رو حذف می کنید؟ جواب بی عقلی دیگران رو دادن توهینه؟ معنی توهین رو خوب براتون توضیح ندادن برگردید پایه‌ی پایبن‌تر