2726
عنوان

یهو شوهرم دیوانه شد ...

569 بازدید | 28 پست

خانوادم عاشق مرام و معرفت شوهرم بودن. طاقت قهر نداشت. گریه می‌کردم چشماش‌پر اشک میشد. 

اما یهو ماه آخر بارداریم زد به سرش. سر کرونای کوفتی و اینکه من نگران شرایطم بودم و احتیاطا نمیخواستم با خانوادش که تازه مبتلا به کرونا شده بودن مواجه بشم ... قاطی کرد و شروع کرد به تلافی ... طعنه میزد که پس خانواده توام نیان دیدنت حالا هرچی می‌گفتم اونا چند ماه قبل مریض شدن و الان ایمن هستن فقط پوزخند میزد ... 

سر همین، لج کرد و نمیذاشت من اسم بچه رو حتی پيشنهاد بدم. چه برسه به انتخاب کردن قطعی ... چند شب اشک‌ ریختم. سرش رو از رو گوشی بلند نکرد ببینه چِمه.

تو بیمارستان سرد بود باهام ... کادو طلا خرید اما چشمم به دستاش موند که با یه شاخه گل _که اوایل با محبت و دائم برام می‌گرفت_ بیاد تو... اون کادو رو هم با سردی گذاشت جلوم ... 

از چشمم افتاد. خیلی مفت و بی دلیل از چشمم افتاد و روزی که میشد بهترین روز عمرم باشه، تبدیل به روزی کرد که وقتی یادش میفتم اشک تو چشمام جمع میشه ... برای چی؟ چون گفتم خانوادت دو هفتس مریض شدن من هفته آخر بارداری مریض شم دردسر میشه ... همین. 

خلاصه که دست پدر و مادرش، با بچه‌ی ننه‌ی وقت‌نشناسی که تربیت کردن درد نکنه ... 

ناراحت نشیا 

شما غیر منطقی بودی 

ممکن بودن خانواده شمام ناقل باشن 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😢

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
2728

عزیزم شما جون باردار بودی و تازه زایمان  کردی حساس شدی... 

هدفم این روزا لاغر شدنه.... 1400/08/01___80کیلو....1400/09/09___74.15کیلو...1400/09/24___72.950کیلو... 1400/09/30___73.600❌❌... 1400/10/20___72.200...          1400/10/30__71.750... 1400/11/4___70.600.... 1400/11/20___69.850....

هر چی برای خانواده خودت دوست داری برا خانواده شوهرتم دوست داشته باش تا این مشکلات پیش نیاد. تا اخر عمر این کینه تو دلش میمونه. الکی رابطه تون خراب کردی.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
خب امکان داشت خانواده شمام ناقل باشن ...خانوادتون واسه خودشون ایمنن نه واسع شما که😐😐

یه بار منم همینجوری دلیل مسخره و غیر منطقی آوردم 

ولی شوهرم تا گفت ممکنه خانواده شمام مریض باشن در لحظه دیدم حق میگه قبول کردم.

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ناراحت نشیا  شما غیر منطقی بودی  ممکن بودن خانواده شمام ناقل باشن

من استراحت مطلق بودم و خانوادم ازم پرستاری میکردن. فرق داره با خانواده ایشون که کلا یه ساله ندیدمشون و یهو ماه اخر‌...

2706