2137
2106
عنوان

یهو شوهرم دیوانه شد ...

434 بازدید | 28 پست

خانوادم عاشق مرام و معرفت شوهرم بودن. طاقت قهر نداشت. گریه می‌کردم چشماش‌پر اشک میشد. 

اما یهو ماه آخر بارداریم زد به سرش. سر کرونای کوفتی و اینکه من نگران شرایطم بودم و احتیاطا نمیخواستم با خانوادش که تازه مبتلا به کرونا شده بودن مواجه بشم ... قاطی کرد و شروع کرد به تلافی ... طعنه میزد که پس خانواده توام نیان دیدنت حالا هرچی می‌گفتم اونا چند ماه قبل مریض شدن و الان ایمن هستن فقط پوزخند میزد ... 

سر همین، لج کرد و نمیذاشت من اسم بچه رو حتی پيشنهاد بدم. چه برسه به انتخاب کردن قطعی ... چند شب اشک‌ ریختم. سرش رو از رو گوشی بلند نکرد ببینه چِمه.

تو بیمارستان سرد بود باهام ... کادو طلا خرید اما چشمم به دستاش موند که با یه شاخه گل _که اوایل با محبت و دائم برام می‌گرفت_ بیاد تو... اون کادو رو هم با سردی گذاشت جلوم ... 

از چشمم افتاد. خیلی مفت و بی دلیل از چشمم افتاد و روزی که میشد بهترین روز عمرم باشه، تبدیل به روزی کرد که وقتی یادش میفتم اشک تو چشمام جمع میشه ... برای چی؟ چون گفتم خانوادت دو هفتس مریض شدن من هفته آخر بارداری مریض شم دردسر میشه ... همین. 

خلاصه که دست پدر و مادرش، با بچه‌ی ننه‌ی وقت‌نشناسی که تربیت کردن درد نکنه ... 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ناراحت نشیا 

شما غیر منطقی بودی 

ممکن بودن خانواده شمام ناقل باشن 

اگه از اونایی هستی که عکس پست اول نمیذاری میگی هستین بذارم یا نصفه تعریف میکنی بعد میگی هستین ادامه شو بگم،هیچ وقته هییییعچ وقت نه منو لایک کن نه ریپلایی چون ازت متنفرمممممم متنفرم میفهمیییی ازت بدمممم میاد 😡

😢

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

هر چی برای خانواده خودت دوست داری برا خانواده شوهرتم دوست داشته باش تا این مشکلات پیش نیاد. تا اخر عمر این کینه تو دلش میمونه. الکی رابطه تون خراب کردی.

خدایا ممنون که‌ منو لایق خوشبختی دانستی
2050
خب امکان داشت خانواده شمام ناقل باشن ...خانوادتون واسه خودشون ایمنن نه واسع شما که😐😐

یه بار منم همینجوری دلیل مسخره و غیر منطقی آوردم 

ولی شوهرم تا گفت ممکنه خانواده شمام مریض باشن در لحظه دیدم حق میگه قبول کردم.

اگه از اونایی هستی که عکس پست اول نمیذاری میگی هستین بذارم یا نصفه تعریف میکنی بعد میگی هستین ادامه شو بگم،هیچ وقته هییییعچ وقت نه منو لایک کن نه ریپلایی چون ازت متنفرمممممم متنفرم میفهمیییی ازت بدمممم میاد 😡
ناراحت نشیا  شما غیر منطقی بودی  ممکن بودن خانواده شمام ناقل باشن

من استراحت مطلق بودم و خانوادم ازم پرستاری میکردن. فرق داره با خانواده ایشون که کلا یه ساله ندیدمشون و یهو ماه اخر‌...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2143
من استراحت مطلق بودم و خانوادم ازم پرستاری میکردن. فرق داره با خانواده ایشون که کلا یه ساله ندیدمشون ...

پس فرق میکرده مخالفت شما به خاطر شرایط کرونایی نبوده 

شاید اصل حرفتون میزدین راحتتر قبول میکردن اینکه بهانه تراشی کردین خیلی بهشون برخورده.

ممکنه از این به بعد رفتارشون با خانواده شما و نسبت به رفت و آمد هاشون هم تغییر کنه 

هر چی برای خانواده خودت دوست داری برا خانواده شوهرتم دوست داشته باش تا این مشکلات پیش نیاد. تا اخر ع ...

کی گفته اینکه هر چی میپسندیم باید برا دو طرف بپسندیم!!!؟؟؟ شعارهای قشنگی میدید که مطمئنم خودتون بهش عمل نمیکنید. چند ماه استراحت مطلقم زحمت پرستاری از من و دولا راست شدن جلو همسرم با مادر منه‌. فامیل خودم دیدنم نیومدن گفتن خطر داره ... بعد دورهمی و مهمون بازیش مال فامیل داماده و ترسش مال من!!! چه خوبه که ندونسته قضاوت میکنید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1718