2733
2734
عنوان

خواهرم میگه رل میخوام😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا من 23 سالمه عین وحشیای نی نی کوچولو میدوعم اینور اونور خاک بازی میکنم:/

😂😂😂💔💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2731

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2738
       از همون جایی ک اینو اوردم

بیچاره هارو قمه کش و چاقو کش کردن😅😅

تولدش مبارک

شاید میخواد کیک تولدشو ببره مثبت بیاندیش😃

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
اسی آبجیت اهل کتاب خوندن هست؟

ن زیاد

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
اسی آبجیت اهل کتاب خوندن هست؟

اگه اهل کتاب خوندن چهارتا کتاب معرفی کنیم باهم بخونید

یه کم رو خودش کار کنه متوجه بشه دوست پسر داشتن مساوی با شاخ بودن نیس😆

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706