2726
عنوان

خواهرم میگه رل میخوام😐😐😐

320 بازدید | 30 پست

یه خواهر کوچیک تر دارم

13 سالشه

اومده بهم میگه رل میخوام

اونوقت من .......😐😐😐

چجوری قانعش کنم ک درس نیس تو این سن دنبال رل و دوس پسر باشه

میگه همه دوستام رل دارن من ندارم😐😐😐💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

داداش منم۱۴سالشه میگه مگ چیه من دوس دختر داشته باشم😑😑😑😑

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
بگو رل میخوای دیگ؟     ولی جدای شوخی بگو پیدا کردی برای خواهرم یکی جور کن

خدا نکشتت این سمو از کجا آوردی😅😅😅

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
رل چی هست

😐😂😂

دوس پسر

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                

بهس بگو رل بزن ولی وابسته نشو به یه پسر به عنوان یه سرگرمی نگاه کن اونوقت ساده باش بزار به دستت بیارن اونوقت ازشون بزن بالاتر اونوقت میتونی ازشون استفاده کنی سرشون منت بزاری کلی چیز برای بگیرن شکست عشقی هم نمیخوری

با احترام با دمپایی ابری حله

خییییلی قانع کننده بود😂

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....

بیاد همینجا نظرات دوستانی که رل دارن و دردسراشونو بخونه بیخیال میشه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹روزای خوب منتظرتن،برای رسیدن بهشون تلاش کن/ شهروند سابق جزیره نامکاندا | 
2706