2137
2106
عنوان

خواهرم میگه رل میخوام😐😐😐

196 بازدید | 30 پست

یه خواهر کوچیک تر دارم

13 سالشه

اومده بهم میگه رل میخوام

اونوقت من .......😐😐😐

چجوری قانعش کنم ک درس نیس تو این سن دنبال رل و دوس پسر باشه

میگه همه دوستام رل دارن من ندارم😐😐😐💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

با احترام

با دمپایی ابری حله

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨

داداش منم۱۴سالشه میگه مگ چیه من دوس دختر داشته باشم😑😑😑😑

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت دیگه حل نمیشه و فراموش نمیشه....
بگو رل میخوای دیگ؟     ولی جدای شوخی بگو پیدا کردی برای خواهرم یکی جور کن

خدا نکشتت این سمو از کجا آوردی😅😅😅

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
2050

بهس بگو رل بزن ولی وابسته نشو به یه پسر به عنوان یه سرگرمی نگاه کن اونوقت ساده باش بزار به دستت بیارن اونوقت ازشون بزن بالاتر اونوقت میتونی ازشون استفاده کنی سرشون منت بزاری کلی چیز برای بگیرن شکست عشقی هم نمیخوری

با احترام با دمپایی ابری حله

خییییلی قانع کننده بود😂

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت دیگه حل نمیشه و فراموش نمیشه....

بیاد همینجا نظرات دوستانی که رل دارن و دردسراشونو بخونه بیخیال میشه

لطفا یه صلوات برای سلامتی پدرومادرم میفرستین❤🌹             ❤💙💚💛💜💛💚💙❤                  >_<    من همون بچه مردمم که مامان باباتون میزدن تو سرتون                I can make it right                                             مقیم کشور نامکاندا🔰💜                                         Niagara po po                تو رویایی که نمی تونه حقیقت داشته باشه....... گلی رو کاشتم که نمی تونه شکوفه بده (FakeLove)                                                                                                                                 
2183

حالا من 23 سالمه عین وحشیای نی نی کوچولو میدوعم اینور اونور خاک بازی میکنم:/

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨
حالا من 23 سالمه عین وحشیای نی نی کوچولو میدوعم اینور اونور خاک بازی میکنم:/

😂😂😂💔💔

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁