2726
عنوان

مرد مقتدر

475 بازدید | 45 پست

بچه ها این تاپیک من‌تکراریه افرادی که نظر ندادن نظرشون رو بگن‌ لطفا ببخشید 

من میخواستم یه سوال بپرسم خانم ها 

میخواستم بگم من خیلی دوست دارم شوهرم مرد مقتدری و باابهتی باشه اگه مردی باشه که ابهت داشته باشه مغرور باشه و مقتدر و از نظر مالی هم قدرت داشته باشه حاضرم ازش اطاعت کنم 

اصلا مرد های که مهربون و اروم هستن خوشم‌ نمیاد

میخواستم بدونم همچین مرد های با ابهت و مقتدر ی وجود دارند که هم قدرت مالی خوبی داشته باشند ؟؟؟این جور مرد ها بیشتر سراغ چه زن هایی میرن ؟؟؟؟ میشه راهنماییم کنید 

باید چه طور باشم ؟

من خودم تحصیلات خوب دارم 

از خود تعریف نباشه زیبایی هم دارم 🤣🤣

خواهر و برادرمم خارج هستن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خودتونو پیش روانپزشک ببر که سندرم استکلهم نداشته باشی خدای نکرده😶😢

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

حس خوبی ندارم

تاپیک رو ترک‌ میکنم...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

خخخخ اینطور مردها سراغ زنی بااعتماد به نفس وزیبارومیروند وخیلی سخت است بااینطور مردهازندی کردن درخانواده مایکی ازاین زامبی های پولدار وباابهت وجود دارد که زنش حکم زندان بان رادارد

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
خخخخ اینطور مردها سراغ زنی بااعتماد به نفس وزیبارومیروند وخیلی سخت است بااینطور مردهازندی کردن درخان ...

🤣

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

اسی چرا فکر میکنی همچین مردی سراغ تو میاد؟😂

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                                                                                                          خستمه گشنمه اعصابم ندارم حوصله ام ندارم خوابمم میاد                                
2706