2726

يه پسرى هست كه منو خييييلى دوس داره و يكى دو هفته اس باهام حرف ميزنه

بهمم هم گفته بود مسئله اى نداره بگم به خانواده ام...

يه سوال

من خجالت ميكشم به طرف بگم رابطه ى بدون هدف نميخوام

من دوس دارم به قصد اشنايى براى ازدواج باشه..

اينا رو چه جورى بگم بهش كه شخصيت خودم حفظ بشه؟

چون ميخوام اگه به قصد دوستى بهم نزديك شده همين الان پرتش كنم از زندگيم بيرون😑

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب بین حرفاتون بگو

ما اون اوایل راجب همه چی حرف میزدیم

البته اگه ادم نباشه ممکنه رو نکنه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

شخصیتت وقتی حفظ نمیشه که بی هدف باهاش وارد رابطه بشی خیلی واضح بهش بگو هدفت از این زابطه چیه دوستی یا ازدواج

کاربر قدیمی هستم از سال 94 با نی نی سایت آشنا شدم. تاریخ کاربریم 96/1/19هست...

بهش بگو همینایی ک گفتی..

بگو ن اینکه بخام بگم با تو ازدواج کنم تو نه هر کس دیگه جای تو بود اینا رو میگفتم

نمیخام تا قبل کیس گزینه ازدواجم با کسی در ارتباط باشم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
تو دوهفته تشخیص دادی دوستت داره؟؟؟ بعد دوهفته خیلی ضایس این حرفو بزنی البته این نظر شخصیمه باید ه ...

خب هرچى ميگم نميخوام باهات حرف بزنم قبول نميكنه و ميگه دوسم داره و ...ميگه من همه ويژگى هايى كه دوس داشته دارم و ...

حالا چيكار كنم بنظرت؟

كارِ خدا نَشُد نداره😍❤️

ببین بخوای نخوای تو باید اول طرف رو خوب بشناسی بعد هدف رابطه رو بکنی ازدواج 

وقتی به قصد ازدواج وارد یه رابطه میشی خواه ناخواه دو طرف یا یکیشون یه نقابِ "من خیلی مناسب ازدواجم" میزنن اینه که بعضی میگن اصلا رفتارش بعد ازدواج با دوران اشنایی صد درجه فرق کرد

تو وقتی باهاش رفیقی دوستی دیگه هیچ دیواری بینتون نیست راحتین باهم رازاتونو میگین صحبتاتونو میکنین ضایع بازی در میارین از گلتی پلژراتون میگین دیگه تا بیخ و بن همدیگه رو میشناسین بعد اگه خواستین ادامه رابطه رو سمت ازدواج میبرین نخواستینم همینو باقی میذارین

هر رابطه ای به سمت ازدواج نمیره شما نمیتونی کسی که نمیشناسی رو به قصد ازدواج باهاش باشی

2706