2733
2734

سلام من تیر ماه جراحی بینی انجام دادم.ومتاسفانه ۱ عیب بینی من که اون بزرگی بینی من بود ۳ عیب تحویل گرفتم از نظر روحی وروانی حالم خیلی بده خیلی اصلا نمیدونم باید چه کنم از کجا شروع کنم آیا زوده برای شکایت یا وقتشه.بینیم به سمت راست کج شده.پره های بینیم نا متقارن.تنفسم نا مطلوبه. همون دهان باز میخوابم.زیز تیغه بینیم حالت سُرسُره شده جای بخیه هامم مشهوده که اون نهم نیست برام مهم کجی بینیم و پره هاشه آیا ورمه یا همین کج میمونه ۳ بار آمپول تزریق کرده داخل بینیم طی ۱ ماه نیم ولی تغییر نمیکنه انحرافی.خواهشا بهم بگین کسی تجربه شکایت داشته از چه ماهی اقدام کرده.یا کسی مثل من بوده کجی بینیش خوب بشه

انقدر متنفرم از خودم که عکس نمیگیرم دیگه نگاه کردن آینه هم شده آینه دق براااام      

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

الان که این تاپیک ونوشتم بدونید کلمه به کلمه اشک ریختم الانم لرزش بدن گرفتم پشت گردنم داغه کسی آیا وکیل هم سراغ نداره برای مشورت گرفتن بهم بگه

ودلت مرگ میخواهدومرگ هی ناز کند.    تو زندگیم بزرگتررررین خطایی که کردم عمل جراحی بینی خیلی حالم بده   از نظر روحی وروانی نتیجه عمل وحشتناک  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه شکایت کنی دماغت درست میشه؟

شکایت کنم که پولم پس بده برم ترمیم پس چه کنم بخداا حالم برزخه

2738
من شکایت کردم و بعد کلی دوندگیدیه دماغمو گرفتم

واقعا 

مشکلات شما چی بود از ماه چندم شکایت کردین.چه سالی

عزیز دلم چرا با خودت این کارو میکنی فوقش ترمیم میکنی میدونم حالتو چون خودمم عمل افتضاحی داشتم با ترم ...

واایی اگر بدونی چیه زندگیم ترور کلمات حرف دیگران که چقدر بد شده آخه آخه اونا جهنم من ولی کجیش پره هاش رو مهمه به امام حسین غلط کردم رفتم 

حداقاحداقل تا شش ماه صبر کن مطمئن باش بهتر میشه

انقدر آمپول میزنه تو دماغم میگم دکتر عوارض داره میگه نه نداره همش کارم شده تو مطبش گریه انقدر بی انصافه ۵۰ هزار دفعه ایی از همه پول تعویض چسب وماساژ میگیره اونش جهنم من ولی دردم اینه که بینی که خراب کرده ونمی تونه درست کنه بخداا دق دارم میکنم به خودم میگم اگر درستش نکنه تو مطبش خودکشی کنم

2706