2726
عنوان

بیبی چک کاذب

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 38 پست
تاپیکای قبلیم بخونیم من باهکبن دوتام خیلی به مشکل خوردم.رفتم دکتر لعمتی گفت دستگه بدردت نمیخوره ممگن ...

انشاالله که نیستی. ولی اگه باشی این گناه رونکن. فکرنکن یه بچه رومیکشی بدون یه نسل رومیکشی. چون هربجه بعدا قراره یه نسلی رو تشکیل بده. 

نگران نباش. توکل کن به خدا. 

برای تمام رنج هایی که میبری..صبرکنصبراوج احترام به حکمت خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله که نیستی. ولی اگه باشی این گناه رونکن. فکرنکن یه بچه رومیکشی بدون یه نسل رومیکشی. چون هربجه ...

تمام اعصابم خورد اونقد گریه مردم دومی روحامله شدم ولی شش ماه بود هی گفتم خدا بهم توان بده ااما اولی هنوز دوسالشم نشده این سومی حامله شدم موندم بخدا کاش خدا کمکم کنه اینبار

تمام اعصابم خورد اونقد گریه مردم دومی روحامله شدم ولی شش ماه بود هی گفتم خدا بهم توان بده ااما اولی ...

عزیزم

تا بدنیا بیاد بچه  دوم‌ت یک سال و پنج ماهش میشه دیگه

ناراحت نباش🌺

به خدا اگه وضع منو داشتی که شوهرم ناباروره

و آرزو داشتم این اتفاق برای من میفتاد و سه تا بچه پشت‌سر هم و بدون فاصله خدا بهم میداد🥰

2728
عزیزم تا بدنیا بیاد بچه  دوم‌ت یک سال و پنج ماهش میشه دیگه ناراحت نباش🌺 به خدا اگه وضع منو ...

پسراولم ۱۶ماهش بود دومی بدنیااومد اونقد اذیت سدم که نگو.منم مثل سما چندتا پشت هم دوست داشتم حتی دومی باردارشدم همه گفتن سقط کن توروی همه موندم نجعداشتم اما خیلی بدبود دوست ندارم بازم دوباره تکراربشه تازه چند وقت یذره راحت سدم هنوزم اذیتم میکننا اولی فردا تولد دوسالگیشه اینم هشت ماهشه

انشاالله که نیستی. ولی اگه باشی این گناه رونکن. فکرنکن یه بچه رومیکشی بدون یه نسل رومیکشی. چون هربجه ...

قلبش تشکیل سده بود دیگه دلم نبامد سقطش کنم واسم دعا کن سه تابچه پشت هم خیلی سخته

قلبش تشکیل سده بود دیگه دلم نبامد سقطش کنم واسم دعا کن سه تابچه پشت هم خیلی سخته

عزیزم  

خدا برات ببخشه. 

انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد. مطمئن باش خدا کمکت میکنه. 

منم چندماهه برای بچه سوم تواقدامم ولی خداهنوز صلاح ندونسته. لطفا با اون قلب پاکت برام دعاکن خدا بهمون دختر سالم وصالح بده. اگه دوقلو باشه چه بهتر  

برای تمام رنج هایی که میبری..صبرکنصبراوج احترام به حکمت خداست
عزیزم     خدا برات ببخشه.  انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد. مطمئن باش خدا کمکت میکن ...

عزیزم انشالله بحق جد بچهام همینماه یه دخترخوشکلو ناز میاد تودلت.واس منم دعا کن بچم دخترباشه چون دوتا پسملی دارم

عزیزم     خدا برات ببخشه.  انشاالله به سلامتی به دنیا بیاد. مطمئن باش خدا کمکت میکن ...

سلام عیدت مبارک یادته دعوام کردی بچموسقط نکنم.منم سقط نکردم بچم دخمل شده یماهونیم دیگه بدنیا میاد🙊🙊