2157
2106

💗💗دوستای عزیزم این تاپیک مختص دعاهاتون هر دعا و ارزویی داری اینجا بنویس من خودمم مینویسم برای هم دعا کنیم ایشالله که براورده میشه حتما 🤲🏼🤲🏼😍🤩💗💗

سلامتی همه 🌹

تاپیکام ذکات علمم ... برای تاپیکای حاجت روایی و درمان با طب سنتی چون قفل میکنم که تاپیک مختصر و مفید بمونه اگر سوالی داشتید درخواست دوستی بدین و بپرسید مشکلی نیست 🌹 ... برای چهارشنبه های امام رضایی هم تنها یه تاپیک هست که از روز قبل تاپیکم بازه تا شما خواهران بی نصیب نمونید برای اونم اگر حرفی بود نتونستید تو تاپیک بگید میتونید خصوصی بهم بگید 💚 ... و در آخر عزیزان گروه حاجت روایی من اینجوریه که هر چله ای که برمیداریم باید ۴۰ نفر باشیم و هر روز به نیت یک نفر خونده میشه 🙂 حاجت روا باشید 💚

دعا كنيد شر شوهرم كم بشه

ابليس به تمام معناس

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙏🏻🌹 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

اسمم مریم

علی عاشقم شه عاشقم بمونه بهم ابراز علاقه کنه مال هم شیم بهم وفادار ومتعهد بمونیم😭😭😭😭منم جوری باهاش باشم که بیشتر عاشقم بشه

خدایا خودت همه چیو درست کن خدا😕😕

2149

الهی زندگیمون رونق بگیر شادی اسایش پول برکت وارد زندکیمون شه خیلی خیلی زود الهی امین یا رب العالمین

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘

خدایا منم مادر شم یه نی نی سالم و خوشگل دوقلو باشه ک چه بهتر ... 4سال شد انتظارم دیگه بیشتر نشه 🙏🙏

خدایا خودت برام معجزه کن.همین روزا مامان میشم🙏روزی از این روزهای سخت کودک من پا به دنیا می نهد😍 آن  زمان بر من خـدای مهـــربــان نـــام شـــورانگیــز مــــادر می نهد😍
2050
@کاپ_کیک_عصبانی     @ساقی_کاپ_کیک_عصبانی    

مرسی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
@اعتصامی     @درمسیرخدا     @نوشاباا   یهو اومدی ب ذهنم😅😅 @ژینا ...

سلام مریم جانم فدای مهربونیت 😘🦋💕

الهی بهترین ها برات مقدر بشه 

آمین یا رب العالمین 🦋💕🙏❤️

💚تاپیک قرآن شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه«والله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت می‌شوند.من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍دلیل زنده بودن فقط فقط تو هستی ♥ فقط فقط تو هستی♥ من فرشته نیستم من فقط يه آدمم، آدمی که دوست داره همه رو دوست داشته باشه و با همه زلال باشه اما افسوس که آدمای ديگه گاهی اين چيزا رو حس نمی کنن !!دخیلک یا ابو فاضل حاجتی یمک.....دخیلک دخیلک دخیلک...مالی غیرک اندبه ...احلفک ابسبی زینب....تقضیهه حاجتی .......بعد مابیه حیل دخیلک...💚  الهم ارزقنا کربلا آبجی سادات برگرد 💚khoday_mer3p 
2087

تورو خداا برای خوب شدن حال مامانم دعاااا کنیدد😔،، الهی خوشبخت بشید ♥🙏

عضو گروه رز آبی💙 وزن اولیه: 70💙وزن هفته پیش: 68/۵💙وزن هدف اول:۶۵💙هدف پایان چالش پاییز: 62💙💙💙💙 نگاهت که به آسمان باشد،دیگر دلت از زمینی‌ها نمیگیرد. 

دل خوش

عاقبت بخیری

سلامتی

خوشبختی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
سلام مریم جانم فدای مهربونیت 😘🦋💕 الهی بهترین ها برات مقدر بشه  آمین یا رب العالمین 🦋💕🙏❤ ...

سلااام مهربانوی عزیززز

میشه برای لطفا برای شفای مامانم ک حالش خوب نیست دعا کنید😔🙏

عضو گروه رز آبی💙 وزن اولیه: 70💙وزن هفته پیش: 68/۵💙وزن هدف اول:۶۵💙هدف پایان چالش پاییز: 62💙💙💙💙 نگاهت که به آسمان باشد،دیگر دلت از زمینی‌ها نمیگیرد. 
سلااام مهربانوی عزیززز میشه برای لطفا برای شفای مامانم ک حالش خوب نیست دعا کنید😔🙏

سلام ب روی ماهت خواهری... 

ان شاء الله شفای عاجل بگیره... چشم حتما 💛

💚تاپیک قرآن شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه«والله یحبّ الصابرین» (آل‌عمران/ 146) خداوند صابران را دوست دارد و آنان بدون حساب وارد بهشت می‌شوند.من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍دلیل زنده بودن فقط فقط تو هستی ♥ فقط فقط تو هستی♥ من فرشته نیستم من فقط يه آدمم، آدمی که دوست داره همه رو دوست داشته باشه و با همه زلال باشه اما افسوس که آدمای ديگه گاهی اين چيزا رو حس نمی کنن !!دخیلک یا ابو فاضل حاجتی یمک.....دخیلک دخیلک دخیلک...مالی غیرک اندبه ...احلفک ابسبی زینب....تقضیهه حاجتی .......بعد مابیه حیل دخیلک...💚  الهم ارزقنا کربلا آبجی سادات برگرد 💚khoday_mer3p 
1718