2733
2734
عنوان

اگر یک پسری

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکنم ازت خوشش میاد خیلی ریز احتمالم میدم ی واتساپ دگ هم داشته باشه ک اینجا زیاد آن نمیشه

اره واتساپ و خط دیگه داره خبر دارم ولی من نگرفتم شمارش

یعنی واقعا خوشش میاد؟ 😐

2731

عاشقت شده در حد خودکشی😑😂😂😂😂

چه منظوری میتونه داشته باشه غیر سرگرمی؟

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
2738
نشانه های کراش داشتن یک پسر چه چیزای هست آیا میدانی؟ 😐😂

بله 

باهات حرف میزنه

سعی میکنم بخندونتت 

سر به سرت میزاره که شاید ناراحت بشی اما از رو علاقشه 

دیگه ، وقتی حرف میزنم بهت نگاه می‌کنه 

عامو میدونم عشق نیست فقط برام سواله چرا آستوریاس من این همه استوری😐😂

نم

شاید چنتا خط داره😂😂😂😂با این یکی انقدر میاد یه سر میزنه به تو و میرع

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐
بله  باهات حرف میزنم  سعی میکنم بخندونتت  سر به سرت میزاره که شاید ناراحت بشی اما ...

😐وای پس کراش داره

اخه رفته بودیم بیرون این پسرو سرباز هست با لباس سربازی بود چندتا پسر نگامون کردن می‌خندید گفتم چته گفت اینا باخودش ن میگن سرباز وطن با دوس دخترش اومده پارک درصورتی که من دوس دخترش نیستم بعد بد نگاش کردم خجالت کشید ماسکش کشید به صورتس😐دیگه منم مسخرش کردم گفت بهم تو خیلی دختر پرویی هستی زبون درااااز😐😂

2706