2137
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
نوزاد منظورتون چند وقتس؟ تا سه چهار ماهگی که هر سه ساعت خودت باید بیدارش کنی برا شیر خوردن

تا سه چهار ماهگی😐 بابا همون اول دوم بسه 

هرچند پسر من تا همین یسالگی هزارباربیدارمیشه   

شیرازیا مامای همراه خواستین بگین بهترینشو معرفی کنم بهتون     اینم خیلی دوس دارم👈  اصلا یکی از دلایل عضو نینی سایت شدن همین بود اگه دیدین یجایی جاش نیس فرستادمش کاریم نداشته باشین  راستی پسرمم عاشقشم ولی مثل جغد همش بیداره  ی چیز دیگه بگم دیگه تموم از مردای باردار نینی سایتم متنفرم  ب خصوص اوناییش ادا مودب هارو در میارن     
تا سه چهار ماهگی😐 بابا همون اول دوم بسه  هرچند پسر من تا همین یسالگی هزارباربیدارمیشه   ...

من که هنوز دوماهش نشده و بیدارش میکنم. میدونی تو ماهای اول سرعت رشدشون سریعه به انرژی بیشتری نیاز دارن. حالا باز میخام با دکترش مشورت کنم ببینم ساعتشو افزایش بدم یا نه چون خوابم مهمه هورمون رشد تو خواب ترشح میشه

حس من به نی نی سایت، به ترتیب😉

پسر من الان ۳۱روزس شبا دو ساعت ی بار بیدار میشه شیر میخوره.وقتیم تو روز بیدار میشه ۳ ساعت و اینا بیداره.دوبار بیدار میشه.و بیدار میمونه تو روز.هر چی جلو تر میری کم تر میشه خوابش

فقط 45 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2050

نوزاد من به دنیا نیومده اما اصلا نمیخوابه همش لگد میزنه از صبح تاشب😍😂

فقط 50 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔
نوزاد منظورتون چند وقتس؟ تا سه چهار ماهگی که هر سه ساعت خودت باید بیدارش کنی برا شیر خوردن

نوزادم ۳ماهست 

شبا ۴ساعت اول و خوب میخوابه 

بعد دیگه تا صبح هر یساعت وول میخوره و بیدارم میکنه شیر میدم ۶ونیم صبح هم بیداره 

تو طول روز هم هر نیم ساعت بیدار میشه 

باید بذارم روپام تا بخوابه

بسلامتی عزیزم  بذار دنیا بیاد دیگه باید با خواب خداحافظی کنی  چند ماهته؟

سلامت باشین❤۳۷ هفتمه دیگه آخراشه

فقط 50 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یک سالگی پرنسس مامان ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ پرنسسم خوش اومدی به زندگی مامان❤❤۱۳۹۹/۰۶/۱۱ از این تاریخ متنفرم چون منو بی مادر کرد مادر دسته گلم جوون مرگ شد اونم فقط دو ماه بعد تولد ۳۹ سالگیش 🖤🖤دوستم اگه امضامو دیدی اگه دوست داشتی یه صلوات برام بفرست برای یه دختر یتیم دل سوخته💔
2143
چطوره خوابش مگه؟ اگه شب خوب بخوابه خب روز کمتره دیگه

شبا ساعت ۱۱ میخوابه تا ۳ 

بعد اون هر یهساعت بیدار میشه و وول میخوره نق میزنه شیر میدم دوباره میخوابه تا یه ساعت بعد 

۶ونیم صبح بیداره 

تو روزم هر بار نیم ساعت میخوابه 

اکه روپام نگه دارم دوساعتم میخوابه عادت کرده به پا 

2051