2737
2734

من برای پوست های چرب و آکنه دارشو چن ساله استفاده میکنم واقعا عالیه

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای پوست های چرب و آکنه دارشو چن ساله استفاده میکنم واقعا عالیه

دقیقا امروز برا پوست چربم گرفتم . شما چه موقع و چطوری استفاده میکنید ؟ با فیس براش استفاده میکنید ؟ 

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
2728
منم تازه خریدم تا حالا استفاده نکردم...چجوری و کی استفاده میکنی؟ میشه بگی پوست رو چکار میکنه؟

چربی پوست و تا حدی جوش رو کنترل میکنه بهتره هر شب استفاده بشه ولی من هفته ای دو سه بار استفاده میکنم.یه مقدار صورتتو خیسمیکنی بعدش ژل شستشو با انگشتات ماساژ طوری رو صورتت پخش میکنی بعدش میشوری با آب ولرم.بهتره قبل استفاده آرایشتو پاک کنی.

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚
2738
دقیقا امروز برا پوست چربم گرفتم . شما چه موقع و چطوری استفاده میکنید ؟ با فیس براش استفاده میکنید ؟& ...

نه با انگشتام ماساژ طوری به صورتم میزنم ولی خب با فیس براش بهتره.بهتره که روزی یه بار صورت شسته بشه با ژل ولی من هفته ای دو سه بار استفاده میکنم تو حموم شامپو بدن یا صابون نزن به پوستت با این ژل بشور.نحوه استفادشم پشتش نوشته

اکنه های تون رفته

آره تا حد زیادی کنترل میکنه منافذم خیلی خوب تمیز میکنه.برا من اولین بار چن سال پیش متخصص پوست برا جوشام رفته بودم دادش

شادابی و طراوت پوست با هیدرودرم ابریژن

اساس و پایه‌ داشتن پوستی سالم و درخشان، تغذیه درست، آبرسانی مداوم و تداوم کلاژنسازی می‌ باشد. طبق آخرین تحقیقات، ثابت شده است که قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش و همچنین کمبود آب و مواد تحریک کننده پوست، باعث افزایش علائم پیری می شود. از جمله عواملی که می‌ تواند چهره‌ ی شما را پیرتر نشان دهد، می‌ توان به تماس مکرر با برخی عناصر، آسیب های ناشی از آفتاب، استعمال دخانیات، آلودگی و عوامل ژنتیکی که باعث کاهش رنگ و بافت پوست می شود، اشاره کرد. 

هیدرودرم ابریژن (Hydroderm Abrasion) یک روش جدید جوانسازی و زیباسازی پوست بدن است که باعث لایه برداری پوست می شود. هیدرودرم ابریژن از قدرت بهبودی آب برای از بین بردن ناخالصی های پوست استفاده می کند. این روش ملایم است، منافذ پوست را تمیز می کند و باعث جوان سازی می شود. دستگاه هیدرودرمی با دستگاه میکرودرم ابریژن تفاوت دارد؛ زیرا روش هیدرودرمی از محلول نمک و اکسیژن را به جای میکرو کریستال ها استفاده می کند.

هیدرودرمی ، روشی چند مرحله ای است که توسط دستگاه هیدروفیشیال که شامل مجموعه ای از پروب های هیدرولیکی برای انجام عملکرد های مختلف است.  هیدرودرمی ، بدون ایجاد درد و ناراحتی و یا داشتن دوران نقاهت، نتایج فوری را برای پوست شما به ارمفان می‌ آورد. این روش نه تنها برای ارتقای سلامت عمومی پوست مفید است، بلکه باعث بهبود و رفع موارد ذیل می‌ گردد:

• انعطاف پذیری و استحکام
  • ترمیم بافت پوست خشن
  • بهبود قسمت های های خشک و پوسته پوسته شده
  • رفع لکه ها و نقاط قهوه ای
  • اصلاح جوش های سرسیاه ، تاول و آکنه
  • درمان پوست چرب و متراکم

خرید دستگاه هیدرودرمی مناسب، با کیفیت عملکرد بالا، در کاهش ریسک و عوارض جوانسازی و ترمیم پوست بسیار تاثیر گذار است.

هزینه انجام هیدرودرم

همانند روش میکرودرم ابریژن برای انجام هیدرودرم تراپی در خانه می توان از دستگاه هیدرودرم خانگی استفاده نمود. کیفیت و قیمت دستگاه هیدروفیشیال  خانگی  و قیمت دستگاه میکرودرم خانگی که خریداری می کنید در به صرفه بودن انجام کار جوانسازی در خانه تعیین کننده است.