2194
2106

خب خانم ها من تازه تریکو بافی رو شروع کردم و این دومین بافتم هستش و هنو کامل نشده نخم تموم شد و میخوام یه رنگ دیگه بگیرم بهش اضافه کنم

بهم انرژی بدین تا بیشتر انگیزه بگیرم😘😘😘

ممنونم از تک تکتون

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

عالیه

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

چه خوشگله😍😍😍

من یه دختر پرانرژی، شاد، موفق و خوشبختم... من میخوام و میرسم به هر چی که آرزوش رو دارم... قانون جذب تو رگ و پیِ زندگیِ من در جریانه... خدایا شکرت😍😍😍

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

وووی چقد قشنگ افرین به تو کاش منم بلد بودم درست کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه باردار نیستم   یه روزی به همه آرزوهای قشنگم‌میرسم 💙🌿اللهم صله الله محمد و آل محمد🌿 درحال تحصیل هستم😎💕 خدایی که در این نزدیکیست😊میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی؟😍😋 
2166

واقعا زیباست ماشالا بهت خانمای شمالی همه با سلیقن😍

برام دعا کنید من خیلی عذاب و سختی کشیدم من دیگه نمیکشم خواهش میکنم دعا کنید به خواسته ام برسم 🥺🙏من باور دارم دعای آدما در حق هم برآورده میشه🥲🙏💔تو رو خدا دعا کنید منم طعم خوشبختی از ته دل رو بچشم😔🌱💔

عزیزم من مامانم گفته براش قیمت بگیرم از بازار ،میشه بگی تریکو رو چن میگیری و کدوم شهری

گفتند ک او عاشق گیسوی کمند است👩‍❤️‍💋‍👨موهای من از عصر همان روز بلند است...❣️H❣️

با کاموا متری میبافید؟

نیاگاراپوپوووو=))،اسپرایتتت،دینگ دنگ،درتی واتر،لتس گت ایت،اینفایرز من یه،فلاور فلاور فلاوررر،شیت دون،اینترنشنال پلی بوی،رررررپ مانستر،ایم لیتل شای،بری بری استرابری،ایم پیگ اوینک اوینک،هی استاب ایت،جمن شیییییی، اکسکیوز می سر،لاجی بولالا،پارتی پارتی یهه،اس تی او پی آی تی،جاستین سیگل،جیهوووووووپ،بی دی اس،پویزن اپل،مای هارت بوم بوم،اریگاتوو،مووی لوکینگ،جین ایم ورد واید هندسام،رَتووو ریتووو،فیکی کیک،اوکی بای بای،اسموت لایک باتور،پاردون،فوکوس آن،بونوبونویا،ای دونت هو تینک،لیسن بوی،کاپ نودول،جونگ کوک اینگلیش ایز سو کیوت اوووووووو:))چیزی یادتون اومد بگید بهش اضافه کنم:]]]]]]]...........................................................................................................................................................................................................................................................................................[کیدرامر،سی درامر،کیپاپر💜]...*ARMY

چه خوشگله افرین.کلاس رفتی؟

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم،عزیزترینم،نمیدونم مثل مامانت سفیدی یا مثل بابات سبزه،مثل من از گوشت متنفری یا مثل بابایی اکثرا تو کبابی باید دنبالت گشت...مثل مامان حساسی یا مثل بابا بیخیال عالم...فقط اینو میدونم تو برای ما قشنگترین ترکیبی هستی که میشد از دوتا ادم با دوتا فرهنگ متفاوت به وجود بیاد...عزیزترین موجودی که یه رگش به جنگل و دریا میرسه،یه رگش به دود و آهن...کاش لایقت باشیم پسرم
2050
عالیه    

ممنونم عزیزم😍😍😍😍

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎اگه بعضی از جاها سکوت کردم و حرفی نزدم فکر نکن کم آوردم حرف برا گفتن دارماااا ولی حوصله شو نه🥴😐آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
چه خوشگله😍😍😍

چشات قشنگ میبینه😇😇😇

چشات قشنگ میبینه😇😇😇

فدای تو دختر هنرمند و باسلیقه

من یه دختر پرانرژی، شاد، موفق و خوشبختم... من میخوام و میرسم به هر چی که آرزوش رو دارم... قانون جذب تو رگ و پیِ زندگیِ من در جریانه... خدایا شکرت😍😍😍
ای جان  عالیه

ممنونم گلم💌💌

2183
وووی چقد قشنگ افرین به تو کاش منم بلد بودم درست کنم

ممنونم گلم

اصلا سخت نیست تو میتونی😊😊😊

واقعا زیباست ماشالا بهت خانمای شمالی همه با سلیقن😍

ممنونم گلم چشات قشنگ میبینه😍😍😍😇😇😇

ممنونم گلم اصلا سخت نیست تو میتونی😊😊😊

چطوری خب رفتی کلاس وسایلش چیه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر لاغریمه باردار نیستم   یه روزی به همه آرزوهای قشنگم‌میرسم 💙🌿اللهم صله الله محمد و آل محمد🌿 درحال تحصیل هستم😎💕 خدایی که در این نزدیکیست😊میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی؟😍😋 

وای استعداد داریااا😁👏واسه دومین بار خ تمیزه

-چون میگذرد غمی نیست♡          *خدا هنوزم ابلیسو از همه فرشته هاش بیشتر دوست داره*          ** کاش حالا که تنبلم یه تنبل بیخیال بودم نه یه تنبل بلند پرواز **          ***🌻 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌻***       **** ترجیح میدم تقاص عوضی بودنامو از کارما بگیرم تا اینکه چوب مهربونیمو از کبرا بخورم  ****
عزیزم من مامانم گفته براش قیمت بگیرم از بازار ،میشه بگی تریکو رو چن میگیری و کدوم شهری

عزیزم من ازین مدل کلاف ها گرفتم ۵۵ و یه مدل دیگه هم هست که کمتره

و کیلویی ۱۵۰ هستش

مازندران