2733
2734
عنوان

شماره یا ایدی دعانویس واقعی

193 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من تاحالا افرادی رو به چشم دیدم که از دعا نویس جواب گرفتن پس بدون پند و اندرز لطفا اگه شماره دعا نویس واقعی که خودتون ازش جواب گرفتینو دارین بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای چه کاری دعانویس میخوای ؟!   

من خیلی برام جالبه اینا نمیتونن یه دعایی چیزی برای خودشون بنویسن دیگه دعا نویس نباش برن گنج پیدا کنند از این فلاکت در بیان ؟!       

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سپردم دلِ خود را به خدا...🌿💚
2728
برای چه کاری دعانویس میخوای ؟!     من خیلی برام جالبه اینا نمیتونن یه دعایی چیزی برای خو ...

اره تازه خودشونم کلی مشکل دارن و بی پولن😂😂😂😐

هر کسی حق زندگی داره با نظرات و افکارمون همو آزار ندیم⁦❤️⁩یکی دوست داره ازدواج کنه و مسئولیت یه زندگی رو قبول کنه یکی هم دوست داره مجرد باشه و لذت زندگی رو در زندگی مجردی میبینه،یه زوجی دوست دارن بچه دار بشن یه زوجی هم نه،یکی دوست داره درس بخونه و درسشو ادامه بده تا بالاترین مقطع یکی هم دوست داره بره دنبال هنر و هنرمند بشه و...هیچ بایدی وجود نداره دوست من همون طور که دوست داری و دلت میخواد زندگی کن تو فقط یه بار متولد شدی برای زندگی و بعد هم خواهی مرد دیگه هیچ وقت فرصتی نداری پس تا میتونی بدون توجه و اهمیت به حرف کسی از زندگیت لذت ببر😌⁦♥️⁩
اره تازه خودشونم کلی مشکل دارن و بی پولن😂😂😂😐

والا بخدا     

از قدیم گفتند ؛ 

کل اگر طبیب بودی سر خود دوا بکردی🤭 حکایت این دعانویسای شیاده

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سپردم دلِ خود را به خدا...🌿💚
والا بخدا       از قدیم گفتند ؛  کل اگر طبیب بودی سر خود دوا بکردی🤭 حکایت ...

اره واقعا 😂😂👌

هر کسی حق زندگی داره با نظرات و افکارمون همو آزار ندیم⁦❤️⁩یکی دوست داره ازدواج کنه و مسئولیت یه زندگی رو قبول کنه یکی هم دوست داره مجرد باشه و لذت زندگی رو در زندگی مجردی میبینه،یه زوجی دوست دارن بچه دار بشن یه زوجی هم نه،یکی دوست داره درس بخونه و درسشو ادامه بده تا بالاترین مقطع یکی هم دوست داره بره دنبال هنر و هنرمند بشه و...هیچ بایدی وجود نداره دوست من همون طور که دوست داری و دلت میخواد زندگی کن تو فقط یه بار متولد شدی برای زندگی و بعد هم خواهی مرد دیگه هیچ وقت فرصتی نداری پس تا میتونی بدون توجه و اهمیت به حرف کسی از زندگیت لذت ببر😌⁦♥️⁩
2738