2737
2734
عنوان

من توپرم ظریف نیستم اما عشقم

263 بازدید | 16 پست

کاربری واسه دوستمه .

بچه ها من خودم ۱۶۹  قدمه و ۶۸ وزنم اندامم خیلی خوبه گوشت پهلو و شکم این ک اضافیه اصلا ا ندارم و کلا تو پره اندامم و هیکلی ب نظر میام  ولی عشقم قدش ۱۷۵ و ن لاغره ن چاق ن از اون انتر هاس ب قولا 😅 ن چاقه  ورزشکاریه بدنش اما زیاد بازو و نمیدونم پشت بازو و ... نداره  نمیدونم چرا همش خس میکنم اصلا قد و قوارمون ب هم نمیخوره مثلا موقع بغل کردنامون حس میکنم برا اون ی دختر ظریف خوب بود برا من ی مرد بلند قد و خوش هیکل   نا گفته نمونه الان نیاین بگین عاشقش نیستی وگر ن همه چیشو میخاستی من براش جونمم میدم فقط دوست دارم پیشم باشه و نفس بکشم  اما نمیدونم چرا این فکر اومده تو سرم 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ظریف شو ب خاطرش

خوب یک اینکه  من انداممو دوست دارم  دو اگر لاغر بشم مطمعنا ظریف نمیشم لاغر میشم چون ظریفی با لاغری فرق داره بعضیا داتا طریفن 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

خوب زحمت بکش ده کیلو کم کن

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
📿📿📿📿📿بیابگیر😂😂😂

ی ساعته نگاه میکنم فک کردم این تسبیح ها کرمه خم شده

2706