2737
2734

امروز صبح همینجوری گوشی نامزدم رو نگاه میکردم ، دیدم دیشب یه دختره برای کار به شوهرم تکست داده 

شروع تکست خیلی رسمی بوده و نوشته سلام آقای فلانی و ....

بعد که نامزدم بهش گفته کاری از دستش برنمیاد ، فاز صمیمیت برداشته و آخرش هم نوشته اگه شما سفارش منو بکنید و هوای منو داشته باشید من هم هرکاری ازم بخواین واستون میکنم و دوباره برای تاکید نوشته هر کاری ! بعدش هم ایموجی چشمک فرستاده 

هم عصبانی هستم که چرا نامزدم بلاکش نکرده 

هم یه جورایی از اینکه اینقدر سرد باهاش برخورد کرده و بهش نه گفته راضی هستم

هم از دست اون آشغال عصبانی هستم

هم نمیدونم چیکار باید بکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از گوشی نامزدت بلاکش کن

من قانون جذب رو باور کردم و نتیجه دیدم ازش.خدای خوبم شکرت.⁦⁦(。◕‿◕。)🌞 بیایم به طبیعت و حیوونا احترام بذاریم اون ها هم حقوقی دارن که باید محترم شمرده بشه بخدا سگ و گربه تو خیابون دشمن خونی ما نیستن چی میشه اگه باقی مونده غذامون همونایی که به درد خوردن خودمون یا انسان دیگه ای نمیخوره رو یه گوشه بذاریم تا وعده غذایی یکی از مخلوقات خدا بشه؟؟؟؟ من فمینیست هستم ولی منطقی.مردهایی که آدم حسابی اند،از برابری نمیترسند.مخالف صددرصد کودک همسری و کودک مادری. هر چه کنی به خود کنی/گر همه نیک و بد کنی  زمین گرده (کارما)...............

عه یاد یه چی افتادم😶😁رفده بودم حرم پشت سرمو نگا کردم یه پسر بود کنارشم یه دخدر.... ع پایین به بالا پسره رو نگا کردم دخدری ک کنارش بود منو نگا کرد محکم دست پسره رو (نامزدشو) گرفت منم جلومو نیگا کردم فلنگو بستم😐😁

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐
2738

خودت بزن بلاکش کن از تو گوشی همسرت

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 

حواست به دختره باشه خیلی هفت خطه ، یعنی چی هر کاری می کنم 😐😐😐

بنظر من بلاکش کن خودت بعد ببین نامزدت متوجه می شه یا نه

البته اگه نامزدت با چک کردن گوشیش مشکلی نداره :(

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2706