2737
2734

کمه؟؟؟که تو یه ماه فقط اینقدر میتونه خرج کنه فقط برای خودش...لباسو..لوازم ارایشیو فلان..شما ماهی چقدر خرج خودتون میکنید تقریبا..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خودتون میده؟ 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2738

دوستان سلام

من 14ساله متاهلم و همیشه میگفتم خداروشکر لازم نیست من کارکنم و همسر ازپس مخارج برمیاد، البته خودمم پرخرج نبودم و باکم و زیاد ساختم ولی یک ساله استقلال مالی دارم ومیفهمم چه اشتباهی کردم کارنکردم این سالها فقط مسئله پول نیست حس قوی بودن میاره استقلال مالی، یه اعتباری بین همه بیشتر میشه، وحتی خود همون همسر هم افتخارمیکنه مستقل باشی. مخصوصاتوی اقتصاد الان جامعه که واقعا بایک حقوق سخته خرج و برج بخونه باهم 

Lilypie Maternity tickers
شوهرت ماهی ۱ تومن میده؟ اگه شوهرت میده خیلی خوبه شوهر من که میگه خودت کار میکنی پولاتو چیکار میکنی و ...

عزیزم اخه من کار نمیکنم درامدی ندارم وظیفشه بده خب از کجا خرج کنم دوس دارم اتفاقا شاغل بشم ولی موافق نیست

ببین تو نمی تونی مقایسه کنی ، کسی که ۵ تومن حقوق داره با کسی که ۵۰ تومن داره که یکی نیست،من تا قبل عید خرجم بالا بود ولی بعد عید دارم مراعات میکنم،اخه مریض شدم خرج دوا درمانم خیلی شد

من اگر نیک و اگر بد تو برو خود را باش😎🤓
دوستان سلام من 14ساله متاهلم و همیشه میگفتم خداروشکر لازم نیست من کارکنم و همسر ازپس مخارج برمیا ...

افرین به شما واقعا درست اعتماد بنفس میگیرن خانما با شاغل شدن کاش همسر منم موافق کار کردنم میشد به هیچ عنوان امکانش نیست حیف ..

من شاغلم حقوق هم میگیرم وقتی اصلا پول تو جیبی ندارم کلا ماهی 130 ارایشگاه میدم لباس هم هر وقت لازم باشه میگیرم شاید ماهی 300 تومن شاید ماهی 500 تومن اصلا معلوم هزینه ثابتی ندارم

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
بله چطور؟

هیچی اگه به خودتون میده فکر کنم خوبه

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2706