2726

چندی؟

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
چندی؟

حالا یهو میگه ۱۹۰

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوب سایتیو برای دردل پیدا کردی😐👍

«خوشحال میشم تو این تاپیک کمکم کنی😘» " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -فدوی سَرت، مِی حالو چیطو شده؟ :]         اوشیما دستش را بالا می‌برد و میگوید:《برای من تو این بدن فیزیکی -این ظرف معیوب- مهم ترین کار اینه که امروزم رو برای رسیدن به روز بعد نجات بدم.این کار هم میتونه ساده باشه، هم خیلی سخت. همه ش بستگی به این داره که چطور به این قضیه من نگاه کنی؛بهرحال، حتی اگه همه چیز خوب پیش بره، دستاورد چندان بزرگی محسوب نمیشه.هیچ کس قرار نیست من رو بابت اون تشویق کنه..》*کافکا در کرانه*     *✨INTP *  

منم قدم از نظر خودم کوتاست

همه میگن خوبی ولی دوس داشتم ۱۸۰یاحتی بیشتر باشم

از معیار مورد علاقم دورم ولی خب پذیرفتمش

صبر کن ی لینک برات بذارم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

حالا قد مند بدونی چی میگی

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
منم قدم از نظر خودم کوتاست همه میگن خوبی ولی دوس داشتم ۱۸۰یاحتی بیشتر باشم از معیار مورد علاقم دور ...

شوورت چند سانته

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
شوورت چند سانته

البته قدش هاااا😑😰😂

شوورت چند سانته

عای ننه😂😂😂😂

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.
2706