2733
2734

روز چهل و سوم

🍀سوره های حمدی که امروز قرائت می کنیم رو به حضرت فاطمه زهرا(س)، حضرت سکینه (س) و 6 تن از شهدای دشت کربلا هدیه می کنیم 

🌹یا فاطمه الزهرا(س) 🌹

🌹یا سکینه(س) 🌹

🌹 حَبابِ بنِ عامِرِ بنِ كَعبِ تَیمی🌹

🌹حُبَشیِ بنِ قَیسِ نَهمی🌹

🌹حَبیبِ بنِ مَظاهِرِ اَسَدی🌹

🌹حَجاجِ بنِ مَسروقِ جُعفی🌹

🌹حَجاجِ بنِ یَزیدِ سَعدی🌹

🌹حُرِ بنِ یَزیدِ ریاحی🌹

در صورت تمایل تعداد اعلام بفرمایین💚

🍀حتی یک مرتبه

نکته اینکه تعدادی که اعلام می کنین رو فقط باید امروز بخونین مثل چله نیست که لازم باشه هر روز بخونید. یعنی اگر گفتین 5 تا، امروز 5 مرتبه می خونید و تمام دیگه فردا لازم نیست بخونید.

خودم 14 مرتبه🌹

برای منم بخونید مرسی

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738