2237
2217
عنوان

چرا بیدارید؟

182 بازدید | 37 پست

خودم:بیخوابی حوصله ام ندارم😂😑😑

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              

الارم بزارم برا مدرسع🥴

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .

منم منتظرم عشقم بیدارشه جواب پیاممو بده❤❤

میرسه روزی که تمام دوست دارم هامو سرت داد بزنم❤                                              تو وایستی و نگاهم کنی💔                         دراخرباداد و عذاب از خواب بیدارشی و بدونی منو تو رویات دیدی😔            goftino.com/c/kNPbqR            

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

این موقعها یهو از خواب میپرم میام یه گشتی اینجا میزنم باز میخوابم😜

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
😐😑 چندمی؟

۱۲

من هرگز وقتم رو برای تنفر از کسی هدر نمیدم !بیشتر از اینکه اونها لایق تنفر باشن ، خودم لایق آرامشم.در نهایت یا یکی رو قلبا دوست دارم یا برام هیچ اهمیتی نداره !به همین راحتی .
این موقعها یهو از خواب میپرم میام یه گشتی اینجا میزنم باز میخوابم😜

😂😂

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              

الکی مثلا فاز عاشقی ورداشتم🤣🤣🤣🤣🤣

Pv🔒درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز✌😁اگع یه روز یکی دستت و گرفت و دلت لرزید❤❤❤❤زیادعجله... نکن.......................................................یه روزکاری با دلت میکنه کع 🤦‍♀️دستات بلرزه💔💔🤕✌
2050

میخوام برم سرکار😂👋🏼

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهندس نفت هستم🤩                    مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد . غم نان ! با وجود این میدانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز🤍🦋                               قوی بار چون خدا فقط کسیو به لبه پرتگاه میرسونه که قدرت پرواز رو داشته باشه ..👋🏼            روز های بهتری در راهه////.🦋✌🏼 (تیکر بارداری نیست!)
هووف موفق باشی😐💔

مرسی

2239
😂😂

😜😁

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
چجور عاشق عشقت شدی؟

مفصله

میرسه روزی که تمام دوست دارم هامو سرت داد بزنم❤                                              تو وایستی و نگاهم کنی💔                         دراخرباداد و عذاب از خواب بیدارشی و بدونی منو تو رویات دیدی😔            goftino.com/c/kNPbqR            
الان😐😐😐😐

ساعت ۶ 

کارمندم😐😂

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهندس نفت هستم🤩                    مدت هاست برایت چیزی ننوشته ام زندگی مجال نمی دهد . غم نان ! با وجود این میدانی نفسی که میکشم تو هستی خونی که در رگ هایم می دود و حرارتی که نمیگذارد یخ کنم امروز بیشتر از دیروز دوستت دارم و فردا بیشتر از امروز🤍🦋                               قوی بار چون خدا فقط کسیو به لبه پرتگاه میرسونه که قدرت پرواز رو داشته باشه ..👋🏼            روز های بهتری در راهه////.🦋✌🏼 (تیکر بارداری نیست!)
الکی مثلا فاز عاشقی ورداشتم🤣🤣🤣🤣🤣

دیوونه😉

2241