2737
2739

سلام خانما سه روزه زایمان کردم از روز اول گفتن دخترت باید سونو بده روز اول بیحس بودم بعد که به خودم اومدم کنجکاو شدم هرچی میگفتم سربالا جواب میدادن اخرش انقدر گریه کردم مامانم از پرستار رفت پرسید گفت یسری مو توی پشتش هست بخاطرش باید سونوگرافی بده یوقت مشکلی تو مهره هاش نباشه انقدر گریه کردم این سه روز نصف عمر شدم مامانمم بیچاره پا به پام غصه میخوره به همسرم نگفتم چون داغون میشه فردا قراره برم سونوگرافی بدم تروقران دعا کنید مشکلی نباشه ،،، دخترم خیلی پشمالوه روی شونع هاش رونش پیشونیش یه عالمه مو داره ولی پشتشم داره میرم نگاش میکنم میزنم زیر گریه تروخداااا دعا کنید چیزی نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن بابا چیزی نی الکی میترسونن...نذر۱۲۴۰۰۰ صلوات کن اروم میشی جوش نزن شیر میدی بچتم استرسی میشه قرن ۲۲ شدیم و کلی علم پیشرفت کرده این هیچی نیس

من همیشه با حرف همه موافقم.چون این تنها راهیه ک باعث میشه اونا دیگه ب حرف زدنشون ادامه ندن🙃

انشاالله که مشکلی نیست عزیزم.منم مادرم میدونم په جالی داری.

سینه‌ی گشاده، دریای بزرگیست که، چیزی واردش شود عوضش نمی‌کند، چیزی هم برداشته شود کم نمی‌شود. آدمِ این‌طوری با حادثه‌ای تلخ ناراحت و با نعمتی، شاد نمیشودقَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِي صَدْرِي (۲۵ طه)پروردگارا سینه ام راگشاده بگردان
2738
ن بابا چیزی نی الکی میترسونن...نذر۱۲۴۰۰۰ صلوات کن اروم میشی جوش نزن شیر میدی بچتم استرسی میشه قرن ۲۲ ...

حاجت میده؟

میشه برای سلامتی خودم و نی نی یه صلوات بفرستی🌸و خداوند بزرگ تر از درد های ماس❤
ن بابا چیزی نی الکی میترسونن...نذر۱۲۴۰۰۰ صلوات کن اروم میشی جوش نزن شیر میدی بچتم استرسی میشه قرن ۲۲ ...

124000صلوات را چندروزه میتونم بفرستم؟میشه راهنمایی کنی 

سینه‌ی گشاده، دریای بزرگیست که، چیزی واردش شود عوضش نمی‌کند، چیزی هم برداشته شود کم نمی‌شود. آدمِ این‌طوری با حادثه‌ای تلخ ناراحت و با نعمتی، شاد نمیشودقَالَ رَبِّ اشْرَحْ لِي صَدْرِي (۲۵ طه)پروردگارا سینه ام راگشاده بگردان
2706