2737
2739
عنوان

بغض خفه ام کرد،اشکم سرازیره

624 بازدید | 63 پست

یه پسر دو سال و چهار ماهه دارم،یه دختر هشت ماهه.

دقیقاً از دو سال و چهار ماه پیش علاقه بین من و همسرم از بین رفته.البته مقصر صد در صدی اونه.تو تاپیکام هست.

و الان من حدود هفت ماهه که تو سوگواری زندگیمم که با مادرشدن نابود شد.نمی تونم تحمل کنم.

اصلا یادم رفته دوست داشتن چه جوریه😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچکس ۱۰۰٪ مقصر نیست

۱۰۰٪ مسئولیت زندگیتو ب عهده بگیر و قبول کن خوب یا بد هر چی تو زندگیت میشه کار خودته

ایشالا حل بشه مشکلتون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم هر کی لایک میشه یه صلوات واسش فرستادم حاجت روا بشه...و اما خبر خوب اینکه خدا صدات رو شنیده و آرزوت توی صف اجابت قرار گرفته...  فقط 👌 اینقد دیگه مونده... مواظب باش جا نزنی...   😉
2738

برو اینستای استاد پرتو اعلم 

کلاس اتاق خواب با نشاط رو شرکت کن میگن معجزه میکنه

دوست داشتی یه صلوات مهمونم کن آزمون استخدامی قبول شم❤️خدا صد برابرشو برات جبران کنه❤️
هیچکس ۱۰۰٪ مقصر نیست ۱۰۰٪ مسئولیت زندگیتو ب عهده بگیر و قبول کن خوب یا بد هر چی تو زندگیت میشه کار ...

می دونم.

ولی اگه بدونی چقدر صبوری کردم.

چقدررررر شوهرم عربده کشیده،داد زده و چهار ستون من لرزیده.و هیچی نگفتم

من بعدزایمان دومم اینجوری شدم یعنی الان هفت ماهه حس میکنم باشوهرم غریبم‌ باهم‌حرف میزنیم درددل میکنیم ولی حس میکنم ازهم‌دورشدیم🥺

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706