2726

اولا بعضی تاپیکها سرکاری هستن  مثلاتاپیکهای خیانت و اینا...

دوما تو همه خانواده ها بحث و بگومگو هست بعضی خانما وقتی باشوهرشون بحثشون میشه(حتی اگرمقصرخودشون باشن)میان اینجا تاپیک میزنن کلی بد میگن..و پیاز داغشو زیاد میکنن، اونوقته که بعضی دخترای مجرد میگن ازدواج چقدبده وترس دارن وفکرمیکنن با ازدواج بدبخت میشنم

کم پیش میادکسی ازخوشیاش تاپیک بزنه.

حتی خودمن خدارو هزاران مرتبه شکر زندگیم عالیه بخداخانوادم انقدخوبن هوامو دارن محبت میکنن انقدر احساس آرامش وخوشبختی دارم اما یوقت هایی شاید ماهی یکی دوبار ی بحث کوچولو پیش بیاد،اون وقت میام تاپیک میزنم ی عالمه ازخانوادم بدمیگم حتی شایدچندتاهم بذارم روش.. الان اگه ی نگاه به تاپیکام بندازین فکرمیکنید ی دختربدبختم و داغونم وشاید حتی دلتون بسوزه برام درصورتی که اصلا اینطور نیست

پس لطفا سعی کنید تاپیکهای منفی اینجا زیادتأثیر روتون نذاره

من کاری به تاپیکای اینجا ندارم ولی واقعا ازدواج ترسناکه

مخصوصا این روزا ک نمیدونی ب کی اعتماد کنی

ظاهر و باطن خیلی فرق داره متاسفانه 

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ولى كاش من تاپيكاى اينجا رو جدى ميگرفتم متاسفانه نگرفتم 😂😂😂

من هم در آرزوى فرزندم اما نه به دلايل فيزيكى، به دليل اينكه اينجا فعلا جاى قشنگى نيست كه بخواهم فرزندى را به اين سرزمين هديه بدهم. بزرگترين فداكارى من براى فرزندم اين است كه با نياز مادر شدنم ميجنگم ...كاربر از سال ٩٥
2728

درسته

لینک اقدامی های اردیبهشت ۱۴۰۰😍😍😍میریم برا اقدام(اردیبهشت)👪من این ماه مامان میشم وبهترین کادوی تولدم رو از خدا هدیه میگیرم (خرداد)👶تولدم هم گذشت وبی بی منفی شد(تیر)😔یک مرداد هم برای بار سوم کرونا گرفتم و الان تصمیم گرفتم تا زمانی که واکسن کرونا نزدم اقدام رو کنسل کنم(مرداد)😷واکسیناسیون داره سرعت میگیره انشاءالله که نوبت من و همسرم میشه(شهریور) 💉دوز اول سینوفارم رو تزریق کردیم(۱مهر)🚫آخر مهر نوبت دوم واکسنم بود که مشکوک بودم و نزدم😓جان مادر امروز یه نفر بهم گفت خدا به دلی که دریا باشه کشتی میده💔وقتشه که بیایی(۲آبان)💔امروز بی بی چکم یه هاله ضعیف انداخت خدایا واقعی باشه تا تولد همسرم سوپرایزش کنم،ساعت هشت شب بی بی چک زدم مثبت شد(۱۰آبان)😍امروز آزمایشم مثبت شد(۱۳آبان)👪الان سونو ان تی بودم چهره ی قشنگتو دیدم دردونه ی مامان(۱۳دی)👶عزیزدلم امروز دل نگرانت بودم رفتم سونو از حالت باخبربشم ولی گفتن خطر سقط هست گفتن دخملی قربونت بشم مطمئنم سالم میایی بغلم👧(۱۳بهمن)🎀امروز رفتم سونو وزنت کم بود اما من میدونم تو مثل همیشه دختر قوی هستی وکمتر از یکماه دیگه میای بغلمون(۱۲خرداد)😘دخترم قدم سرچشمامون گذاشت🎊(۱۴تیر) https://www.ninisite.com/discussion/topic/6147989/اقدامی-های-اردیبهشت۱۴۰۰

من ک بیشتر از ازدواج,از ب دنیا آوردن بچه وحشت دارم

مشکلات زندگی و شرایط اقتصادی و....به کنار

بالاخره همین بی تربیتی ک تاپیکای جنسی یا سرکاری جم تی وی ای میزنه,میشه بچه ی من باشه

او بچه ١٠,١٢ساله ک تو سایت خانومانه است و چیزایی میدونه ک اقتضای سنش نیست میتونه بچه من باشم

ترس از اینکه من تو مادری کم بذارم,تو تربیت بچم,وحشت داره واقعا):

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

دقیقا موافقم بعضیا میان پیاز داغ همه چیزو زیاد میکنن 

اقایون داداشایی که توی سایت هستن جا آباجی ماهستن😎سر به سر من نذارین تهش به دعوا و فوحش و در اخر لغو کاربری ختم میشه😀 وقتی یادم میاد کیا تو زندگیم واسم مهم بودن سرمو میگیرم بالا و تف میکنم تو آسمون تا برگرده تو صورتم:/حالا گیرم من لغو کاربری شم ؛ چی گیر تو میاد ها؟ کاربری چهار نفره هی نگین تاپیکه باهم فرق داره پس دروغه /: ایشششش
2706