2410
2553

سلام دوستان دیروز و امروز کلی استوری روز جهانی دختر تبریک گفتن بعد الان با حالت مسخره بعضیا میگن عههه روز دختری معلول هستش و مسخره میکنن و میخندنن  میخوام به اونا بگم  هیچ فرقی بین این دختران نقص عضو یا عقب ماندگی ذهنی با دختران سالم وجود نداره و جنسیتشون یکیه پس فرق نذارید بین تاریخ روز آونها یکی هستن پس نگین این روز مخصوص این دخترها هست  دخترای بقول شما معلول هزاران بار پاکتر و زرنگتر از شما هستن  کلی هنر بلدن حتی شده فقط یک پا داشته باشن بازم  از بعضی دخترای سالم بهتر هستن که فقط در حال رل زدن بازی کردن با موبایل هستن دخترای که نقص عضو دارن خیلی بهتر معنی زندگی فهمیدن کلی هم هنر بلدند   از بافتنی گرفته تا نقاشی و  خیاطی و حتی قالیبافی  پس بین دختران فرق نذارید  اونها فقط نقص عضو دارن وگرنه هیچ فرقی با ما تدارک

بسم الله الرحمن الرحیم  آنا عاشقه الحسین❤ و خادمه اهل البیت علیهما السلام 💕 بسم الله الرحمن الرحیم قل هو الله احد الله الصمد لم یلد و لم یولد و لم یکن له کفوا احد  💕🌹از سال 15 سالگی عضو نی نی سایت بودم تازه وارد هم نیستم با شماره دوستم اینبار اومدم😑😑 برای حاجتم صلوات بفرستین😘😘  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شعور ندارن دیگه

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2456

چه لحن زشتی داشت جمله اش

مامان ماهلین😘.       انشاالله هرکه بادردش میخوابد با درمانش بیدارشود..🙏.      ترس فقط اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه :وقتی همه چیز خوب است، میترسیم!ما به لنگیدن یک جای کار عادت کرده‌ایم ...️️
2714

اومدم چیزی بگم اما نتونستم ....

من مادر یه دختر فلج مغزی هستم که به قول بعضیا .....😔💔

لطفا برا شفای دخترم(نازنین زهرا)یه صلوات بفرستین🙏اگه فرستادین لایک کنین تا منم برا شما صلوات بفرستم 
2706