2703
2553
عنوان

چرا اسمای کاربریتونو منفی میزارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 53 پست
من اسم کاربریم 👍خوبه😁؟؟

رمان چیشد نگڋاشت ادامشووو؟

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
اینجوری نگو چه افتخاری داره. شاید نیمه ناراحت وجودشون هست

درسته هممون ناراحتی زیاد داریم من الان خودم تو اوج ناراحتیم ولی معتقدم هر چه مثبت تر فکر کنی زندگیت و روحیت بهتر میشه

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
تو ازاون خوشمزه هایی ولی اگه داغ بود بهتربود😅

می‌سوختی خو😢

😎😎

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
رمان چیشد نگڋاشت ادامشووو؟

ی پارتشو گذاشته بزارم میخونیش؟

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
اسمهای دراماتیک میذارن قطره اشکی در مرداب😶

🤣🤣😂😂😂😂

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2706