2733
2734

معتاده ولی تو خونه نمیکشه،خیلی اخلاقای بدی داره،دائم دنبال دعوا و درگیریه اصلا از مهمون خوشش نمیاد خیلی زن و بچه اش ازش میترسن،اصن هیچکاری تو خونه نمیکنه کلا خریدای خونه همه چی به عهده زنشه،خیلی حق به جانبا و فکر میکنه هرچی اون میگه درسته و با کوچکترین مخالفتی دعوا راه میندازه

قبلنا خاینم بوده،دست به زنم داشته 

هنوز عقد نکردیم نمیدونم بگم یانه

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگو به نامزدتون ربطی نداره مشکلات خانوادگیتون

میخواهم بیشتر کتاب بخوانم📚 اگر کتابی رو مشناسین که مفید بوده رو بهم معرفی کنید🙏برای رسیدن به هدفام تلاش کنم.💪 دعا کنیم برای همو آرزوهای خوبو امید داشته باشیم به امروز.. به فردا؛بهفردا ها.
2728

گفتنش لزومی نداره

هرچند نامزدت کم کم متوجه میشه ولی سعی کن اینا واست نقطه ضعف نشه

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊
2738
نه نگو به نامزدتون ربطی نداره مشکلات خانوادگیتون

بعدا میفهمه دیگه😔

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

لازم نیس بدونه

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
لازم نیست شما چیزی بگی، فقط بعد از ازدواج رفت و آمد نکن

دوران عقد چی پس

نگو ولی اگه رفتارای باباتون واضح باشه خودش پی میبره ولی بازم شما نگو هیچوقت به خاطر خانوادت ضعف نشون نده

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2706