2703
2553

الان اومدم خونه پدرشوهرم هر کی پیش زنش خوابیده این جدا خوابیده😬😬😬😬😬😬  کلا پیشم نمیخابه موقع پریودی شوهر های شماینطورین؟؟😫😫😫😫😫یه بار ازش پرسیدم میگ وقتی  میام پیشت میخابم تحریک میشم تو هم پریودی بهم فشار میاد راست میگه یا بهونه الکی میاره. من حس خوبی ندارم به این قضیه

کافور بهش بده موقع پریودی  

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

چی بگم والا عزیزم🤭عجیبه شوهرت

گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ البته لازم نیست کسی امضای منو بهم یادآوری کنه(چون فضولی هم کردار ناپسندیه😉😊) (کاربر قدیمی)                             عشقهام👈🏻پسرم و همسرم 😍😍❤️❤️
خب اول اينو بگو در حالت عادي هميشه تحريك ميشه؟ اگر اره شزيد راست بگه

اره دست بهم بزنع تحریک میشع😤😤😤 بنظرت چی بهش بدم که یکم گرمیش کم بشه الان من دوست دارم پیشم بخوابه جلو جاریام خجالت میکشم اونا پیش شوهراشونن من جدا پیش بچم 

2706