2726

سلام شبتون بخیربچه ها من امروز حلسه دوم تمرین شهریم بود واز همون اولم گفتم به مربی که تقریبا هیچی از رانندگی نمیدونم 

امروز چن جا اشتباه کردم با چنان لحنی وسرزنشی باهام حرف زد که بغض کردم 

رفتم اموزشگاهم که عوض کنم مربیو گفتن مربی شما بیشترین درصد قبولیو داره ونمیشه به همین راحتی واینا 

فردا هم جلسه سوممه وباید برم😢ولی حقیقتا ازهمین الان استرسشو گرفتم ودوس ندارم برم چیکار کنم ب نظرتون؟

ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دو علامتی که کنار مربی رانندگی گذاشتی درست شبیه پشت ماشین های اموزش رانندگیه

من اصلا یاد اون افتادم

در رابط به سوالت تمرین کن

مربیتو ندیدم ولی نباید سرزنش میجرد

ندیده خوشم نیومد ازش

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃

تا اینطوری رفتار نکنه که شمت‌باز تکرار میکنی‌اشتباهتو

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
مربی منم روزای اول خیلی بد برخورد می‌کرد ولی بعدش خوب شد دیگه آنقدر رانندگیم خوب شده بود جلسات آخر

خانوم بود یا اقا؟

شمام مثله من رانندگی بلد نبودین اول؟

منم هیچی بلد نیستم 

ولی فعلا آیین نامه میرم 

چقدر بعد از آزمون آیین نامه. برای شهری تمرین شروع میشه 

آخه چطوری با ۱۲ جلسه آدم رانندگی باد بگیره 

برای کسی که اصلا پشت فرمون ننشسنه و هیچی نمیدونه 

...
2706