2137
2106

از خودش بپرس 

معلومه چیزای گنگ میذاره بپرسن

کاربری دوم منه  😐🤷‍یه دختر خردادی مهربون ♡شیطون♡عاشق مطالعه ♡عضو خانواده آرمی 💜یادت باشد بالا به ستاره ها بنگری نه پایین به پا هایت ! استیون هاوکینگ 🤍سوالی در رابطه با زبان انگلیسی داشتید تگم کنید در خدمتم . اگه ریپلای زدید و من جواب ندادم یعنی خودم نخواستم چیزی بگم وگرنه جواب برای امثالهم زیاده☺🌹

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

یعنی افسرده بی اعصاب روانی سرت تو کار خودت باشه خیلی راحتی یه بار امتحان کن حداقل تو زندگیت خوب میشی 

حوصله پاسخ به چرندیاتتو ندارم با اون دل خجسته ات ، اما تو خوشحال باش که عقده ات رو خالی کردی ، خوشحالم که خوشحالی 😊😉
2166
خودش جواب نمیده.... افسرده است... چیز خطرناکیه؟ 

افسرده ها اینجورین گاهی استدلال هایی دارن که فقط خودشون درک میکنن

کاربری دوم منه  😐🤷‍یه دختر خردادی مهربون ♡شیطون♡عاشق مطالعه ♡عضو خانواده آرمی 💜یادت باشد بالا به ستاره ها بنگری نه پایین به پا هایت ! استیون هاوکینگ 🤍سوالی در رابطه با زبان انگلیسی داشتید تگم کنید در خدمتم . اگه ریپلای زدید و من جواب ندادم یعنی خودم نخواستم چیزی بگم وگرنه جواب برای امثالهم زیاده☺🌹

نقش ناجی در مثلث کارپمن به این مورد اشاره داره که معمولا این افراد همواره شبیه یک فرشته نجات به دیگران پیشنهاد می‌دن که بهشون کمک کنن این افراد بیش از حد تلاش می‌کنن تا به دیگران خدمت رسانی کنند و تا حد زیادی برای داشتن احساس خوب در مورد خود به دیگران نیاز دارن ناجی‌ها اغلب با افرادی که در نقش قربانی هستن ارتباط برقرار می‌کنن و تلاش می‌کنند تا از طریق دادن احساس گناه به فرد مقابل، او را وابسته به خود نگه دارن این افراد در صورتی که نتونن به دیگری کمک کنن خود نیز به شدت به احساس گناه دچار می‌شن این افراد اغلب خشم‌های نهفته بسیاری دارن و درگیر احساس خستگی مفرط و کار بیش از حد می‌شن

بد بودی ولی همونم خوب بود...عاشقی برامون زود بود