2726
عنوان

کارای مهاجرت به خارج از کشور چقدر طول میکشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1383 بازدید | 33 پست
یعنی ویزا بگیره همین امسال میتونه بره ؟  شهربور کاراشو کرده...تا چه ماهی طول میکشه ؟

دیگه الان اخرای وقت سفارته 

تا ابان تقریبا

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
نمیدونستم اینارو...روش یعنی چی ؟ برای تحصیل میره...اما بورسیه فکر کنم نیست.چون خانواده ش ۲۰۰ میلیون ...

تحصیل اسون و سریع تره. به دانشگاه مورد نظرش درخواست میده و اونا وقتی رزومه اشو پذیرفتن اونوقت مدرک رو میبره سفارت واسه گرفتن ویزا... 

دانشگاه که جوابش شاید چندهفته طول بکشه چون بهرحال باید زودتر تکلیف بچه هایی که ترم بعد میخوان بیان رو مشخص کنه فقط سفارت ممکنه دیر وقت بده البته اونم من ندیدم واسه کسی مشکل ایجاد بشه. 

مثلا کسی که می‌خواست ترم تابستون خارج باشه از زمستون اقدام کرد و کارش درست شد. 

پاسخ افرادی که در کامنت ها فقط بدنبال دعوا، برنده شدن در بحث به هر قیمتی یا تحمیل عقایدشون به شما هستند رو ندهید چون حرف زدن با اینگونه افراد هیچ سودی برای دوطرف نخواهد داشت جز اینکه شما دو دستی آرامش خودتون رو به افراد انرژی خوار می‌دهید. با یک کارت کتابخانه بیش از گواهینامه رانندگی میتوانید به جلو حرکت کنید 📚 با افتخار یک وجترین هستم🥦 به مخلوقات خداوند عشق بورزیم 🙏 با حیوانات مهربان باشیم🐄🐖🐑🐅🐕🌳🌷🌳 دانشجوی علوم پایه ⚗️💊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا حس میکنم تو بهش حسودی میکنی پیگیری ک چقدر طول میکشه بره اصلا میتونه یا ن

حستونه دیگه...نه..مادر اون پسر ،،،،، برام هدیه ست‌‌‌...چند ماهه ندیدمش.دلتنگشم

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
2728
معمولا یکسال و نیم کارای مهاجرت طول میکشه بازم به قوانین کشور مقصد داره

باشه.ممنون

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
تحصیل اسون و سریع تره. به دانشگاه مورد نظرش درخواست میده و اونا وقتی رزومه اشو پذیرفتن اونوقت مدرک ر ...

ممنون.

دیگه الان اخرای وقت سفارته  تا ابان تقریبا

مرسی

شاید اشتباه متوجه شدم در هر صورت حسم بود فقط ❤

بله میدونم...🥰

نمیدونستم اینارو...روش یعنی چی ؟ برای تحصیل میره...اما بورسیه فکر کنم نیست.چون خانواده ش ۲۰۰ میلیون ...

بعضیا پذیرش تحصیلی میگیرن.بعضیا شغلی میرن.بعضیا سرمایه گذاری میرن و ...

راهای مختلفی داره.

اگر تحصیلی رفته، باید اول دانشگاه قبولش کنه، بعد تا ویزاش بیا .

اون مرحله ویزا، یه سریا قیول میشن.یه سریا ریجکت میشن

بعضیا پذیرش تحصیلی میگیرن.بعضیا شغلی میرن.بعضیا سرمایه گذاری میرن و ... راهای مختلفی داره. اگر تحص ...

چه جالب.ممنون

سلام عزیزم ببخشی تو پستاتون دیدم پیگیر دکتر ارتودنسی و دکتر وثوقی بودین میشه بپرسم اخر سر چیکار کردی ...

سلام...خواهش میکنم‌

نه متاسفانه نشد ارتودنسی کنم...بعد از کنکورم ان شاءالله

2706