2194
2106
عنوان

واستون سوره قدر میخونم😍

64 بازدید | 19 پست

کامنت بزارید میخونم و لایک میکنم❤

اگه دوست داشتید یه صلوات مهمانم کنید😍

دوستان لایک نکنید فقط کامنت بزارید دوستاتونم تگ کنید 😊

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 

ممنونم

💫کسانی که به من می‌گویند زنان با پوشش کمتر، آزادی بدست می آوردند ، قطعا تعریف درستی از آزادی ندارند! 💫چراکه بسیاری از خشونت ها علیه زنان را نادیده گرفته اند!..🌙آنها لِه شدن شخصیت زن بخاطر نگاه های هوس آلود و جنسی و ابزاریِ مردان را نمی‌بینند!.... 💥آنها ناامنی ها و بی احترامی ها(متلک پَرانی و آزار و اذیت خیابانی) که با پوشش نامناسب بیشتر می‌شود را نمی‌بینند! 💢.... آنها مشکلاتی نظیر افسردگی و عدم اعتماد به نفس که زنان بسیاری بخاطر نداشتن ظاهر ایدآل دچار شدند را نمی‌بینند! ...آنها قربانی های جراحیِ زیبایی و تمایل زنان به دستکاری و تغییر ظاهرِ طبیعی اش را نمی‌بینند!..آنها صد ها خشونت دیگر را نمی‌بینند! .. به راستی اسم این ظلم ها آزادی است؟...... درخواست دوستی⛔. 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2165

واسه من بخون❤

از پدر پرسید روزی یک پسر/بهترین دینها کدام است ای پدر؟/گفت من با دین ندارم هیچ کار/پیش من دین ها ندارند اعتبار/چونکه آوردیم هر دین جدید/اختلاف بیشتر آمد پدید.../کینه ها و دشمنی بسیار شد/جنگ های مذهبی تکرار شد.../خون مردم ریخت بر روی زمین/بارها و بارها با نام دین/نه مسلمانم نه ترسا نه جهود/سر به حکم عقل می آرم فرود/عقل می گوید که عیش بیکران/هست در همزیستی با دیگران/دین ولی گوید که خون کافران/گر بریزی اجر داری بیکران!!/دیگر اندیشان هم آخر آدمند/دین چرا گوید که مهدور الدم اند؟/ من به این علت ندارم دین و کیش/تا نریزم خون همنوعان خویش/تو هم ای فرزند تنها از خرد/پیروی کن تا به مینویت برد/با تمام مردم روی زمین/دوستی کن ،بهترین دین است این

واسه امضام بخون لطفا. ممنونم ازت... انشالله حاجتت روا

عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤
2183

برای امضام❤️🙏🏻

اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻.               هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                 #دوستان عزیزم برمیگردم❤️
2191