2737
2734

خانم ابابکری توی اینستا پیچ دارن که شما میتونید از طریق دایرکت باهاشون در ارتباط باشید

و عکس از بینتون و مدلی که دوستدارین بفرستید طبق چیزی که خواستید و هزینه ای که دارین یکی از بهترین متخصص های زیبایی بهتون معرفی میکنن هرمتخصصی که بتونن بهتر واستون انجام بدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بنظر من برو کلینیک مایا من خودم بینی گوشتی داشتم و نمونه کارای خیلی خوبی ازشون دیدم تازه آنالیزم میکنه چهرتو که معلوم میشه بینیت چیجوری میشه یا مثلا فانتزی بهتره یا طبیعی چون من خودم طبیعی دوست داشتم ولی آنالیز کردم دیدم نیمه فانتزی خیلی به صورتم میاد

آدرسشونم گاندی 19 خواستی برو تو پیجشون نمونه کاراشونم ببین

2738

بینی من بسیار بزرگ و گوشتی بود و به خاطر اینکه همه میگفتن با جراحی هم خیلی فرقی نمیکنه و برمیگرده حاضر به جراحی هم نبودم، ولی اتفاقی نمونه کارای دکتر ترحمی رو دیدم و با پرس و جو از چند نفر مطمئن شدم و برای جراحی رفتم پیش ایشون، الان دو ساله که از جراحیم میگذره و بسیار راضی هستم