2726

مادر نامزدم برام یه گردنبند گرفته که زیاد با سلیقه من جور نیست

تا حالا چند بار سوغاتی و این چیزا برام گرفته بود ولی این اولین کادوی رسمی محسوب میشه 

موقعی که داشت میداد چند بار هم گفت میخوای  اگه خوشت نیومد برو عوضش کن ولی من هم تعارف کردم که نه اتفاقا خیلی هم خوشگله

از یه طرف به قول بابام دندون اسب پیش کشی رو نمیشمارن ، از یه طرف خودش میگفت خیلی رفته گشته و اینو پسند کرده 

اما در طرف دیگه اصلا به دلم نمیشینه ، میترسم برم عوضش کنم و ناراحت بشه یا برداشت بدی بکنه 

اگه هم نگهش دارم ممکنه بعدا مدام بپرسه چرا استفاده اش نمیکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نه عوض نکن 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

زشته نکن.... طلاست؟ 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

خودت میگی ممکنه بپرسه ، ممکنه هم نپرسه.

بعدا جلو چشمش یکی دوبار بنداز خوشحال شه . عوض نکن و نفروش به چشم پس انداز نگاهش کن .

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
یه مدت استفاده کن بزارخوشحال شه به نظرم نگهش دار همیشه ام بگو اینو مامان خریده دوسش دارم نمیخام خراب ...

خووو اینجوری چهار روز دیگه باز یه چیز دیگه توی همین مایه ها میخره و تا آخرش مجبورم نقش بازی کنم 😭

2706